Главная : Новости

Пульсоксиметр: що він собою представляє

, 23:04
0 1706
Пульсоксиметр

У житті бувають різні ситуації. А іноді виникає гостра необхідність в госпіталізації, і життя буквально призупиняється. Серед причин можуть виявитися безліч факторів, таких як катастрофа, транспортна аварія, вибух падіння, або ж здавалося б банальне загострення хвороби. У критичній ситуації необхідно дотримуватися спокою і простежити за роботою легенів і серця. Обмежене надходження в організм кисню може викликати брак його у всіх органів, тоді смерть настає від задухи.

Пульсоксиметр - прилад, що з'явився зовсім недавно, дав можливість вирішити проблему, яка не вирішувалась ще буквально пару років тому. Він дає можливість точно дізнатися інформацію про насиченість крові киснем, а також побачити на дисплеї серцеві ритми. Це навіть дало поштовх до виникнення цілого напряму, такого як пульсоксиметрія. Спочатку дана методика використовувалася виключно при операціях. Коли людина знаходиться під наркозом у неї помітно загальмовано подих. Після збору даних, вся інформація виводиться на дисплей. Оповіщення проводиться за допомогою звуку.

Пусоксіметрія: що це?

Пусоксіметрія сьогодні має в собі два види:

  • Відображення - діє за принципом відбиття світла. Датчики розміщую відповідно до зручністю пацієнта і фахівця;
  • Другий вид - трансмісійний, тобто робота пов'язана з пропускною спроможністю світла тканин людини.

Даний прилад сьогодні став доступний для використання в домашніх умовах. Якщо при ваших проблемах зі здоров'ям вам необхідно зробити моніторинг рівня наявності кисню в крові і інтенсивності вашого серцебиття, тоді це прилад саме для вас. До речі, одягається він на палець, зрідка на носове крило або мочку вуха. Людям з хворобами серцевої і дихальної систем очевидно, що пульсоксиметрія багато значить для сучасної медицини особливо застосування її в реанімаціях і при наданні невідкладної допомоги.

При виборі пульсоксиметра визначте для себе наступні фактори:

  • Для чого вам потрібен цей прилад: вимірювання в одиничному випадку або ж постійний контроль;
  • Якщо ж постійно контролювати то як і де він буде використовуватися;
  • Чи є потреба в датчиках оповіщення при виході з норми показань в т.д.;

Оцінка даних факторів дозволить точно визначитися у виборі конкретної моделі пульсоксиметра.

 

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 7)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ