Главная : Новости

Трускавець: всі переваги унікального бальнеологічного курорту

, 00:53
27 1529
трускавець

Трускавець — український курорт майже з двовіковою історією. За якістю і цілющим властивостям мінеральних вод його часто порівнюють з Баден-Баден або Віші. Однак насправді за деякими критеріями він знаходиться поза конкуренцією в усьому світі. Основа туристичного житлового фонду — це санаторії Трускавця. Вони надають цілий комплекс оздоровчих послуг. На курорті є як здравниці, побудовані в далекі радянські часи та адаптовані під сучасні вимоги, так і санаторні комплекси, що з'явилися в останні десятиліття. До речі, переглянути санаторії Трускавця можна на сайті https://citybreak.com.ua/location/truskavets.

Трускавець — особливий курорт

Санаторії Трускавця з усіх боків оточені густими лісами, завдяки яким повітря тут ідеально насичене киснем. Крім того, ці установи в переважній більшості використовують найефективніші методики лікування та профілактики багатьох захворювань. Сюди їдуть люди, які страждають від порушень обміну речовин і проблем з нервовою системою, з хворобами шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату, з недугами серцево-судинної системи, нирок, печінки та жовчних шляхів.

На сайті популярних вітчизняних туроператорів ви можете замовити тури в будь-який з представлених санаторіїв Трускавця, підібрати відповідні для себе умови проживання і лікувальні процедури. Серед останніх: ЛФК та фізіотерапія, озокерит процедури, психотерапія. Однак основним залишається все ж бальнеологічне лікування, яке проводиться з використанням трускавецьких мінеральних вод.

Мінеральні води з унікальним хімічним складом

Головна цінність курорту криється в родовищах мінеральних вод, що володіють унікальними цілющими властивостями. Найбільш відоме і популярне з них — це родовище «Нафтуся». У складі води з цього джерела містяться речовини нафтового походження, які та забезпечують ефективне лікування і високий профілактичний ефект.

У такій воді в достатку присутні потужні адаптогени, які допомагають дбайливо відновити роботу захисних систем організму, істотно спрощують його адаптацію до несприятливих навколишніх умов. Крім того, «Нафтуся» ефективно вимиває сольові відкладення, що призводить до поліпшення стану внутрішніх органів і систем.

Інші популярні джерела — Марія і Софія, постачають курорт мінеральними водами, які допомагають позбутися захворювань шлунково-кишкового тракту, виводять надлишки жовчі, допомагають при гастриті та інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Є на курорті й інші родовища мінеральних вод з унікальними характеристиками. Наприклад, вода з джерела Юзя демонструє відмінний омолоджуючий ефект, відновлюючи пружність шкіри та розгладжує зморшки. Родовище Броніслава популярно серед тих туристів, які приїжджають до Трускавця, щоб назавжди забути про хвороби горла, носоглотки та інших дихальних органів. Тутешня вода знімає запальні процеси, а також є потужним природним антисептиком.

Для комфортного проживання можна вибрати готелі або скористатися пропозиціями приватних орендодавців. Практично кожен готель має власний оздоровчий центр з широким спектром процедур, спрямованих на лікування та профілактику хвороб. Трускавець — це затишне, красиве місто, який подарує вам здоров'я і безліч яскравих вражень!

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 122)

Читайте также:


ВВЕРХ