Главная : Новости

Пластична хірургія: це добре чи погано?

, 12:17
29 1225
Пластична хірургія

Сучасна українська пластична хірургія представлена двома основними напрямками: естетичним і реконструктивним. Що стосується естетичних операцій, то вони проводяться виключно за бажанням пацієнта, реконструктивні — для усунення наслідків вроджених аномалій або травм. Детальніше про пластичні операції читайте тут. Для кожної людини зміна зовнішності — досить складний крок, на який здатна зважитися далеко не кожна людина. Проте, щорічно до пластичних хірургів звертається все більше пацієнтів. І цілі можуть бути різними: хтось прагне позбутися від вродженого дефекту або прибрати наслідки аварії, а хтось прагне за допомогою пластики отримати більш пухкі губи або ідеальні груди. У будь-якому випадку, перед хірургічним втручанням обов'язково варто зважити всі «за» і «проти».

Плюси пластичної хірургії

Якщо людина має вроджені фізичні вади або з нею стався нещасний випадок, то за допомогою пластичної операції дійсно можна змінити життя на краще. Неприваблива зовнішність є серйозним випробуванням для людської психіки. Їй вкрай важко спілкуватися з іншими людьми. Тільки після пластичної операції людина починає жити по-справжньому: створює сім'ю, знаходить хорошу роботу, подорожує, ні в чому собі не відмовляє.

Пластика є швидким способом отримати ідеальну зовнішність. І в цьому немає нічого дивного. Ритм життя сучасної людини не дозволяє часто відвідувати салони краси або тренажерний зал. Відповідно, справжнім порятунком є пластична операція. На сьогоднішній день поняття віку стає досить умовним. Багато знаменитостей, які вдавалися до послуг пластичних хірургів, є живим підтвердженням цьому. Людина, яка впевнена у власній привабливості, здатна на багато що. Завдяки пластичним хірургам ви зможете змінити своє життя на краще!

Слід зазначити, що хірургічне втручання передбачає нетривалий період відновлення. Завдяки технологіям нового покоління біль і всі неприємні відчуття зведені до мінімуму. Залежно від складності хірургічного втручання, в стаціонарі вам доведеться провести від одного до декількох днів.

Фактори, які слід враховувати перед пластичною операцією

Пластична хірургія відноситься до категорії інвазивних процедур. Відповідно, обов'язково слід враховувати наступні фактори:

  • Ваші очікування. Від пластичної хірургії ви можете очікувати поліпшень, а не досягнення досконалості. Ви повинні чітко усвідомлювати: одна хірургічна операція не перетворить вас в кінозірку. До пластичних операцій слід ставитися з усією відповідальністю.
  • Вартість операції. Вартість хірургічного втручання залежить від складності процедури. В середньому вона варіюється від декількох сотень до тисяч доларів. Також необхідно враховувати вартість додаткових коригувальних процедур і подальшого догляду.
  • Можливі ризики. Незадоволеність результатом пластичної операції може виникнути після будь-якого хірургічного втручання. Також ніколи не варто виключати такі ускладнення, як кровотечі або утворення рубців.
  • Період відновлення. Після пластичної операції вам буде потрібно якийсь час на відновлення: від декількох днів до декількох місяців. Також операція може вплинути на різні аспекти вашого професійного та особистого життя.
  • Психологічні зміни. Пластична операція може підвищити вашу самооцінку. Однак естетична хірургія не є панацеєю від депресій та інших психологічних захворювань.
  • Попередня консультація з фахівцем. Перед тим, як зважитися на операцію, слід обов'язково проконсультуватися з декількома фахівцями та зупинити свій вибір на найкращому пластичному хірургу. Серед пацієнтів м.Києва особливо затребуваними є фахівці Української академії пластичної хірургії. Пластичні хірурги вивчать вашу медичну історію, позначать список показань і протипоказань до проведення операції. Також будуть проведені всі необхідні обстеження і консультації з вузькими спеціалістами.

Кому протипоказана пластична хірургія?

Серед основних протипоказань до пластичної хірургії слід назвати:

  1. Вік до 18-ти років.
  2. Цукровий діабет.
  3. Перебіг в організмі запальних і інфекційних процесів.
  4. Погане згортання крові.
  5. Онкологія.
  6. Період вагітності та лактації.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 85)

Читайте также:


ВВЕРХ