Главная : Новости

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі: переваги

, 16:40
10 972
наркоман

Лікування наркотичної залежності у Львові — це поетапний складний процес, найкраще довірити його досвідченим фахівцям. Кожна людина повинна звертатися в спеціалізований реабілітаційний центр, тільки там вам нададуть повноцінну допомогу. Це багатоетапний підхід, якщо у звичайних клініках практикують тільки детоксикацію, тобто звільняє організм від покладів наркотичних речовин і відправляють людину додому, то в спеціалізованому центрі відразу кілька етапів і обов'язковим є реабілітація.

Початок лікування наркоманії

Спочатку людина потрапляє в реабілітаційний центр і проходить ретельну діагностику, визначається, які заборонені речовини приймалися, який стан внутрішніх органів. Після цього починається детоксикація. На цьому етапі приймаються різноманітні медичні засоби, в тому числі ті, які звільняють організм від наркотиків і відновлюють роботу всіх внутрішніх органів.

У цей період важлива підтримка медичних працівників, вони стримують агресію, депресію, намагаються зробити перебування в клініці не таким болючим. На цьому етапі також людина приймає масу знеболювальних засобів, щоб допомогти людині пережити цей складний етап. Після того як робота організму нормалізується, людина може переходити до етапу реабілітації.

Реабілітація та адаптація

У цей період важлива психологічна робота, заняття проходять в групах, де кожна людина допомагає одна одній. Наркозалежні діляться своїми проблемами, а також визначають причини, які змусили приймати заборонені речовини. Також важливі особисті бесіди з психологом, вони намагаються показати людині, чого вона може досягти, залишаючись у тверезості.

Психолог допомагає наркозалежному побачити, скільки всього можна досягти, якщо не вживати ніяких заборонених речовин. В цей період людина повністю завантажена, їй пропонуються різні заняття: спорт, фізичну працю, різне рукоділля, тобто день людини повністю розпланований, і вона є зайнятою корисними справами.

Після того як реабілітація буде завершена, починається процес адаптації. Наркозалежний повертається у звичне оточення, до своєї сім'ї, відновлюється на роботі, на навчанні. В цей час важлива підтримка рідних людей, які охороняють його від спілкування з залежними друзями. Однак якщо виникають якісь зриви, людина завжди можете звернутися в центр і досвідчені фахівці допоможуть їй уникнути небезпеки.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 20)

Читайте также:


ВВЕРХ