Главная : Новости

Протикрадіжне обладнання для магазинів

, 21:33
88 1765
Протикрадіжне обладнання для магазинів

Сучасне протикрадіжне обладнання являє собою технічний комплекс, що дозволяє запобігти виносу неоплаченого товару за межі каси або магазину, іншими словами - запобігти крадіжкам. До речі, придбати його можна в інтернет-магазині supremo.com.ua.

Класичний склад комплексу:

 • противокражні ворота (рамки) - встановлюються на виході з будівлі або торгового залу;
 • противокражні датчики - кріпляться на продукції;
 • знімачі і деактиватори - знімають захист з уже оплаченої на касі покупки.

Незалежно від виду протикрадіжного пристрою, всі вони працюють на одній з чотирьох існуючих на сьогоднішній день технологій, всі вони відрізняються принципом роботи, а, отже, і областю застосування:

 • електромагнітна;
 • радіочастотна;
 • радіомагнітна;
 • акустомагнітна.

Електромагнітна

Електромагнітна система антизлодій для магазинів, полягає в детектуванні приймальні антеною змін електромагнітного поля, коли в нього потрапляє спеціально намагнічена металева смужка, наклеєна на товар. Дана технологія застосовується в основному для захисту невеликих предметів торгівлі: ліків, господарських та канцелярських виробів, парфумерії та косметики, продуктів харчування, книг.

Важливою перевагою саме цієї системи є можливість захисту металізованої упаковки і металевого товару. До недоліків відносяться: відносно низький рівень детекції етикеток, якщо порівнювати з акустомагнітною і радіочастотною технологіями - 70%, а також досить висока ціна на протикрадіжне обладнання.

Радіочастотна

Цей варіант відрізняється найбільш оптимальним співвідношенням в плані якості та ціни. Працює система за таким принципом: на товар наклеюють спеціальні етикетки з коливальним LC-контуром, який має таку ж резонансну частоту, що й передавальна антена. Коли така етикетка потрапляє в отвір антікражних воріт - спрацьовує сигналізація. Коефіцієнт спрацювання - 80-85%.

Особливо зручний такий захист для одягу, а також інших досить габаритних і цінних виробів.

Характеризується низькою вартістю і малим енергоспоживанням, тому дуже швидко окупається на відміну від інших видів пристроїв. Однак це протикрадіжне обладнання сильно чутливе до перешкод і шумів.

Радіомагнітні

Радіомагнітні протикрадіжні системи для магазинів поєднують в собі параметри двох попередніх методик - електромагнітну та радіочастотну.

Відрізняються можливістю захисту широкого асортименту різних товарів і високим коефіцієнтом спрацювання, наявністю великої різноманітності захисних етикеток і жорстких датчиків (в порівнянні з іншими технологіями).

Акустомагнітні

Це протикрадіжне обладнання працює по принципу виявлення резонансного елемента у вигляді двох пластин з діелектриком. Як тільки вони потрапляють під дію поля з ультразвуковою частотою, що випромінюється антікражними рамками, пластини починають вібрувати.

Має найвищий коефіцієнт спрацювання - не менш 95%, а також має високу завадостійкість, тобто діапазон, в якому спрацьовує протикрадіжне обладнання, менше всіх інших схильний до шумів і перешкод, а тому і помилкові спрацьовування практично відсутні.

Переваги протикрадіжного обладнання для магазинів

 • Виявлення крадіжок. Завдяки датчикам можна виявити спробу виносу неоплаченої покупки;
 • Попередження крадіжок і відлякування злодіїв. Один тільки вид рамок антизлодій, антен та інших елементів, які підтверджують наявність в супермаркеті захисної системи, надає солідний застережливий і відлякує ефект;
 • Скорочення кількості крадіжок працюючим персоналом. Завдяки блокуванню пристрою для зняття етикеток крадіжка стає неможливою;
 • Скорочення чисельності персоналу. За рахунок наявності електронної захисної системи є можливість скоротити охоронний штат;
 • Зростання прибутку. Це логічний пункт з усіх попередніх - зменшення крадіжок явно позитивно позначається на прибутку фірми.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 70)

Читайте также:


ВВЕРХ