Главная : Новости

Чи можна влаштувати політ на повітряній кулі над Луцьком?

, 22:47
91 432
Політ на повітряній кулі

У ХХІ столітті багато людей надають перевагу екстремальним видам розважальних заходів. Особливо часто це роблять у літній час, коли людям доступні багато видів подібної діяльності. Подібні заходи, як правило, проводяться у великих містах з розвиненою інфраструктурою.

Які типи екстремальних розваг доступні у Луцьку

Деякі користувачі шукають картинги, де можна розвивати великі швидкості. Комусь подобається дайвінг. Але, оскільки Луцьк розташований не на морському березі, тут можливий інший спектр заходів.

Так, жінкам та чоловікам, що люблять нові враження, сподобається політ на повітряній кулі над Луцьком. У таку міні-подорож можна взяти з собою:

  • кохану людину;
  • друга;
  • будь-кого з родичів, хто мріє літати над рідним містом.

Така послуга доступна як корінним мешканцям міста, так і гостям Волинської області. Проте, щоб скористатися нею, треба переконатися, що майбутній учасник польоту не боїться висоти. Також доведеться ознайомитися з інструкцією з техніки безпеки. Це важливо, щоб уникнути нещасних випадків, а весела пригода не перетворилась на трагедію. Так, перед заходом ні в якому разі не можна вживати алкоголь або заборонені речовини.

Літаючи над Луцьком, можна робити фотографії. Це стосується як селфі, так і панорами обласного центру зверху.

Як організувати політ на повітряній кулі над Луцьком?

По-перше, слід зв'язатися с представниками сервісу "Твоє". По-друге, можна зробити, набравши телефонний номер або через Інтернет.

Перед польотом учасникам доведеться пройти інструктаж. Потім пілот високої кваліфікації керуватиме літальним апаратом. Він контролюватиме ситуацію, настрій пасажирів, напрямок руху кулі. Учасники заходу знаходитимуться у повній безпеці. А після екстремальної пригоди можна буде випити трохи шампанського.

Кожен, хто брав участь у польоті, отримає відповідний документ - сертифікат. А ще його запросять на урочисту посвяту... у справжні лицарі.

Проте напередодні треба подивитися прогноз погоди, щоб переконатися: день пройде без хмар, туману, опадів. Однією з умов вдалого польоту фахівці вважають чисте небо.

Таку акцію доцільно влаштувати, якщо замовники святкують:

  • весілля (це рішення сподобається як молодятам, так і зрілим парам-ювілярам);
  • день народження;
  • почато відпустки.

Цінову політику компанії-постачальника послуги можна уточнити в телефонному режимі. За стан обладнання відповідають працівники сервісу. Адже воно вчасно проходить технічний огляд та ремонт, якщо виникає потреба.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 5)

Читайте также:


ВВЕРХ