Главная : Новости

Плюси та мінуси OnePlus 9

, 22:26
49 1162
OnePlus 9

Раніше вважалося, що OnePlus робить смартфони для гіків – компанія виробляла лише недорогі флагмани, які було складно дістати. Але згодом модельний ряд бренду зростав, а 2020 року вендор вирішив випускати апарати всіх цінових категорій. Так з'явилася бюджетна лінійка Nord. З релізом «Нордів» багато покупців перестали звертати увагу на топ-пристрої виробника. Тому актуальні смартфони Oneplus не дуже популярні, хоч дуже непогані. Це не безальтернативний варіант — він має недоліки, про які ми й розповімо нижче. Не забудемо і про переваги — почнемо саме з них.

Переваги OnePlus 9:

  1. Комплектний 65-ватний адаптер. Повна зарядка займає всього півгодини - і це топовий результат з урахуванням акумулятора на 4500 mAh.
  2. Відмінний 50-мегапіксельний «ультраширик». Цей модуль реально один із найкращих на ринку — завдяки особливій формі лінзи зображень не мають типових для таких сенсорів спотворень по краях. З деталізацією все теж гаразд. Є навіть автофокус, що перетворює цей об'єктив на якісний макро.
  3. Якісний вібромоторчик Haptic Engine. За відгуками в дев'ятій серії «уанпласів» топове вібро серед усіх смартів бренду — його тупо не хочеться вирубувати.
  4. Надяскравий 6,55-дюймовий AMOLED-дисплей з підтримкою 120 Гц. Причому підвищена частота оновлення активна в більшості апів та ігор - немає ніяких обмежень.
  5. Фірмовий перемикач режимів на лівій грані. Лише одним рухом можна поставити беззвучний режим, навіть не відкриваючи шторку. Майже як у Apple!
  6. Повний комплект. Виробник не тільки залишив зарядник, а й поклав чохол — звичайно, це найпростіший прозорий кейс, але спочатку його точно вистачить. Респект вендору за таку щедрість.
  7. Один із найкращих сканерів відбитків на ринку. Він дуже швидко і безпомилково розпізнає палець. Щоправда, дактилоскоп можна було встановити трохи вище - він знаходиться біля нижньої рамки.
  8. Непогані стереодинаміки. Незважаючи на те, що розмовний спікер тихіше за основне, обидва динаміки видають відмінний і глибокий звук.
  9. Пам'ять. По-перше, її багато: 8/128 чи 12/256 гігів. Причому максимальна конфігурація не дуже дорожча за стартову — можна переплатити і отримати бездонне сховище. По-друге, на пам'яті не заощадили: користувач отримує актуальні стандарти LPDDR5 та UFS 3.1.
  10. Розкішна оболонка OxygenOS. Ця надбудова точно зайде фанам чистого Android через схожий дизайн, таку ж плавність і легкість. До того ж після злиття Oppo та OnePlus остання заявила про збільшення терміну підтримки смартфонів. Виходить, "дев'ятка" оновлюватиметься до актуальних версій Android ще 3 роки.

Мінуси OnePlus 9:

  • Економія на корпусі. Девайс отримав пластикові грані – це, звичайно, не полікарбонатний задник Galaxy S21, але також неприємно. Через таке рішення апарат погано розсіює тепло. До речі, про нього нижче.
  • Перегрів. Snapdragon 888 - найпотужніший чіпсет на ринку, але він вийшов вкрай невдалим. Жодній компанії не вдалося створити пристрій із цим процесом, який не грівся до 50-70 градусів під навантаженнями. А перегрів призводить до зниження частот (тротлінгу) — у результаті падає продуктивність. І вже через 15 хвилин гри в умовний Genshin Impact кількість кадрів на секунду падає у кілька разів. Навіщо вам флагман із продуктивністю середняку?
  • Відсутність DC Dimming. Цей нюанс розчарує чутливих до ШИМу людей. Хоча коефіцієнт пульсації не піднімається вище 50% навіть на низьких значеннях яскравості, очі деяких користувачів все одно втомлюватимуться при тривалій роботі з гаджетом. А зменшити мерехтіння ніяк не можна — і це проблема не тільки OnePlus 9, але й решти всіх смартів бренду. Фічу просто випиляли з прошивки. Чому й навіщо? Відповіді ми не знаємо, залишається лише вгадувати.
  • Фотоможливості. «Ультраширік», звичайно, гуд, але що з рештою сенсорів? Основний 48-мегапіксельний об'єктив тупо середній - вдень знімає нормально (хоча з якоїсь причини погано фотографує обличчя), а вночі зображення виходять слабкими. Погіршує ситуацію і відсутність оптичної стабілізації – деякі фотки виходять змазаними (особливо якщо у користувача сильно трясуться руки), а електростаб не завжди рятує відоси від трясіння. Третій модуль взагалі соромний – це звичайна заглушка на 2 Мп.
  • Вологозахист. Тут ситуація взагалі дивна. Вологозахист IP68 є лише ексклюзивною версією німецького оператора T-Mobile. У всіх інших екземплярах захист від вологи офіційно не заявлений, хоча гаджет має всі потрібні заглушки. Коротше, не радимо занурювати смарт у воду, але зливу він точно переживе.
  • Різниця у версіях. Існує три версії «дев'ятки»: європейська, американська та китайська. У Росії можна спокійно користуватися будь-хто. Модифікації для ринків Європи та Америки загалом однакові, але китайська має кілька відмінностей. Вона помітно тонша (8,1 мм проти 8,7), але при цьому вона не підтримує бездротову зарядку – це дуже дивно. Якщо хочете купити OnePlus 9 в максимальному конфізі на 12/256 Гбайт, готуйтеся отримати версію для Піднебесної ринку — на Маркеті продається саме така.

Висновки

Незважаючи на вади, «дев'ятка» – ідеальний вибір за 40 доларів, і у неї майже немає альтернатив.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 63)

Читайте также:


ВВЕРХ