Главная : Новости

Професія візажиста: плюси та мінуси

, 00:39
222 921
візажист

Нанесення макіяжу може бути дуже цікавим, тому що ви можете змінити зовнішній вигляд людини. Незалежно від того, чи є ви візажистом для наречених, голлівудських зірок або звичайною людиною, у цієї роботи є свої плюси та мінуси.

Знання того, чого ви чекаєте від роботи, може допомогти вам вирішити, чи хочете ви стати професійним візажистом. Якщо ж у вас таке бажання є, можете звернутись за посиланням щоб пройти навчання на візажиста.

Плюси роботи візажистом:

Насолоджуйтесь творчістю

Робота візажиста пов'язана із значним творчим потенціалом. Ви зможете продемонструвати свої таланти у змішуванні та підборі кольорів.

Ви навіть можете вирішити зайнятися макіяжем зі спецефектами, що дозволить вам проявити творчий підхід, перетворюючи людей на різних персонажів, використовуючи свої унікальні таланти та косметику преміум-класу.

Працюйте у комфортному середовищі

Макіяж має властивість танути, а це означає, що вам потрібно буде працювати у прохолодному місці. Це гарантує, що ви почуватиметеся комфортно під час роботи. Ви можете працювати в студіях, спа і т.д.

Це не стресова чи важка фізично робота

Робота візажиста не буде надто напруженою. Єдине, що ви, мабуть, піднімете - це свою косметичку.

У багатьох випадках ви робитимете перерву між кожним клієнтом, що дозволить вам розслабитися і зосередитися на тому, що потрібно наступній людині.

Ви уникаєте традиційного офісу

Якщо сидіти в кабінці, дивитись в комп'ютер вісім годин на день, п'ять днів на тиждень, звучить як доля гірша за смерть, то стати візажистом було б ідеально.

Ви уникнете традиційного офісного середовища, тому що ви підете туди, де людям знадобиться макіяж.

Ви можете побудувати чудову мережу людей, які знають вас як спеціаліста

З роками ви матимете можливість побудувати відмінну мережу, яка допоможе вам пропонувати вашу роботу і знаходити нових клієнтів. Можливо, ви почнете працювати із фотографами, журналами, театрами, знаменитостями тощо.

Це може допомогти вам поспілкуватись з впливовими людьми.

Чим більше ваша мережа, тим легше вам буде заробляти.

Є безліч побічних робіт

Якщо вас не влаштовує заробіток, який ви отримуєте, є безліч підробітків, які ви можете знайти для себе як талановитий візажист.

Можливо, ви захочете запропонувати свої послуги місцевим театрам, будинкам з привидами, тематичним паркам тощо.

Ви можете зробити аквагрим на вечірках з нагоди дня народження і навіть показати людям, як успішніше наносити макіяж для повсякденного носіння.

Ви можете бути самозайнятим

У вас є можливість стати самозайнятим.

Це може бути дуже корисно, тому що ви визначаєте, скільки годин ви хочете працювати на тиждень. Ви можете встановити дні та час роботи, що забезпечує значну гнучкість. Це вірний спосіб досягти бажаного балансу між роботою та особистим життям.

Будьте першими, хто протестує нові продукти

Багато візажистів стають впливовими особами у соціальних мережах. Ви матимете можливість спробувати деякі з найновіших продуктів на ринку і висловити свою думку.

Залежно від охоплення в соціальних мережах компанією, де ви працюєте, ви можете отримати доступ до певних продуктів ще до того, як вони з'являться на ринку.

Мінуси роботи візажистом:

Робота візажист має деякі мінуси, тому переконайтеся, що ви знаєте їх, перш ніж робити кроки, щоб зробити це своєю кар'єрою.

Вам знадобиться високий рівень підготовки

Крім основної програми навчання вам також необхідно буде пройти багато годин навчання в школі краси. Крім того, вам буде потрібна додаткова підготовка для різних послуг, які ви хочете запропонувати. Спеціальні ефекти, наприклад, можуть вимагати від вас ще більшого навчання, на яке можуть піти роки.

Портфоліо обов'язково

У більшості місць вас не візьмуть на роботу, поки ви не продемонструєте портфоліо того, на що ви здатні.

А поки ви створюєте своє портфоліо, вам, можливо, доведеться надавати свої послуги безкоштовно.

Залежно від того, яку посаду ви хочете, вам можуть знадобитися місяці або навіть роки для створення свого портфоліо, щоб продемонструвати свій талант.

Можливості працевлаштування та зарплата

Можливості працевлаштування часто обмежені. Тільки найталановитіші візажисти зможуть досягти дуже високих заробітків.

Зарплата, яку ви отримуєте, може відрізнятися залежно від того, де ви працюєте і кому ви наносите макіяж. 

Клієнти можуть бути розбірливими

Кожен має певний вид, якого хоче досягти. Не всі клієнти при цьому можуть повідомити, що вони хочуть від вас.

Таким чином, навіть якщо ви маєте першокласні навички, ви помітите, що деяким клієнтам майже неможливо догодити.

Це може призвести до того, що люди будуть кричати на вас, просити вас переробити їхній макіяж і т.д. Вам потрібно буде виявити терпіння, щоб не надто засмучуватися.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 63)

Читайте также:


ВВЕРХ