Главная : Новости

Чого очікувати після імплантації зубів?

, 19:58
101 875
імплантації зубів

Встановлення зубних імплантатів для заміни втрачених або пошкоджених зубів може бути тривалим процесом від початку до кінця. Поширене запитання пацієнтів, яким може бути корисна процедура, полягає в тому, яким буде час відновлення та післяопераційний догляд. Імплантація зубів у Житомирі, може проводитися, якщо ви мешкаєте у Житомирі.

Процес встановлення зубних імплантатів складається з кількох етапів із власним часом відновлення та запобіжними заходами. Операція для кожного пацієнта може бути різною, залежно від здоров’я ваших зубів і щелепної кістки, а також від кількості необхідних імплантатів. У деяких випадках деякі з цих кроків можна поєднати, скорочуючи загальну операцію та час відновлення.

Підготовка до імплантації

Для деяких пацієнтів імплантація зубів починається з видалення пошкодженого зуба. Це звичайна стоматологічна процедура, але для відновлення може знадобитися кілька тижнів, перш ніж рухатися далі. Дуже важливо ретельно дотримуватися інструкцій стоматолога після видалення, щоб запобігти таким ускладненням, як суха лунка або інфекція.

Для інших це може початися з пересадки кістки або процедур регенерації кістки для зміцнення щелепної кістки. Міцна, стабільна кістка в області імплантату необхідна для підтримки сили відкушування та жування з можливим змінним зубом. Ці процедури покладаються на загоєння кісток, тому для повного відновлення може знадобитися від шести до восьми тижнів.

Хірургія імплантації зубів

Коли ви будете готові до встановлення зубного імплантату, починається найдовша частина процесу. Ваш оральний хірург зробить невеликий розріз у ваших яснах, щоб дістатися до щелепної кістки, потім просвердлить отвір і встановить у нього титановий імплантат, щоб замінити відсутні корені зуба. Це робиться під анестезією або седативним ефектом, тому вам не слід керувати автомобілем після операції та планувати відпочити решту дня після операції.

Час відновлення після цієї частини процедури може тривати кілька місяців. Коли процес загоєння кістки триває, імплантат зрощується з кісткою, що загоюється навколо нього, і фактично стає частиною вашої щелепи. Титан використовується як матеріал для зубних імплантатів саме через його здатність постійно з’єднуватися з кістковою тканиною. Це означає набагато менше шуму та ковзання у порівнянні з зубними протезами, а також покращує стабільність і тривалість роботи реставрації у порівнянні з фіксованими мостами.

Якщо у вас відсутній зуб у передній частині рота, вам можуть поставити тимчасовий замінний зуб під час цього процесу загоєння, для зовнішнього вигляду. Це свого роду частковий тимчасовий протез, який можна знімати для чищення і на ніч.

Останні кроки

Після загоєння зубного імплантату часто залишається ще один хірургічний крок — встановлення невеликого кріплення, яке називається абатментом або коміром, на верхню частину імплантату. Це забезпечує основу для кріплення коронки або змінного зуба, коли він буде готовий. Абатмент зазвичай потребує місцевої анестезії.

Для деяких пацієнтів абатмент може бути прикріплений під час початкової процедури імплантації, але це означає, що абатмент буде видно над лінією ясен протягом тривалого часу загоєння. Багатьом пацієнтам не подобається, як це виглядає, тому його ставлять пізніше. У будь-якому випадку абатмент кріпиться до металевого штифта імплантату, а тканина ясен закрита навколо нього. Це вимагає близько двох тижнів загоєння ваших ясен, перш ніж можна буде поставити остаточний змінний зуб або зуби.

Після цього будуть зняті відбитки для створення Вашого нового штучного зуба. Ці нові зуби можуть бути знімними або фіксованими; ваш стоматолог порадиться з вами щодо того, що найкраще підходить для вашого випадку.Нарешті ваші нові коронки або змінні зуби будуть прикріплені до опорних зубів, і ви будете готові зустріти світ із новою посмішкою. Може знадобитися деякий час, щоб звикнути до змінного зуба, тому уважно дотримуйтесь інструкцій стоматолога щодо догляду, щоб переконатися, що все пройшло добре.

Догляд за вашими імплантатами

Є речі, які ви можете зробити, щоб підвищити рівень успіху імплантації зубів. Відсоток невдач дуже низький, але існує суттєва кореляція між палінням і вживанням тютюну та невдачею зубного імплантату. Якщо ви курите, киньте палити перед цією процедурою, щоб отримати найкращі шанси на успіх. Якщо імплантат не працює, його необхідно видалити, а через кілька місяців можна повторити операцію.
Ви також можете вжити заходів, щоб добре доглядати за своїми зубами та імплантатами після операції. Підтримуйте зуби, ясна та зубну роботу в чистоті, регулярно чистячи щіткою та ниткою. Існують міжзубні щітки, які можуть допомогти вам очистити навколо та між зубними імплантатами та зубами для глибшого очищення.

Найкраща інструкція після імплантації – це негайно повідомити про будь-які проблеми своєму стоматологу та не соромтеся телефонувати, якщо у вас виникнуть проблеми чи запитання щодо відновлення та післяопераційного догляду.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 54)

Читайте также:


ВВЕРХ