Главная : Новости

Яка вода найкорисніша для здоров'я?

, 16:05
137 1485
вода

Щоб жити в доброму здоров'ї, ми пропонуємо вам подумати про якість води, яку ви п'єте щодня. За оцінками вчених, людський організм приблизно на 65 % складається з води, що свідчить про те, наскільки фундаментальна її роль для функціонування нашого організму. Вона бере участь у багатьох життєво важливих функціях: регуляції температури тіла, виведенні токсичних відходів, травленні, утворенні слини, захисті тканин і органів, змащуванні суглобів, постачанні киснем тощо. Тому дуже важливо споживати воду, яка відповідає потребам нашого організму. На жаль, дуже мало хто з нас споживає воду, яка дійсно корисна для життя. Хоча у нас є доступ до "питної" водопровідної або бутильованої води, це не означає, що вода, яку ми споживаємо, оптимальна для нашого здоров'я. У цьому посібнику ми намагаємося перейти до найголовнішого, незважаючи на складність предмета. На h2o-water.com.ua ви можете замовити бутильовану воду з доставкою.

Яку воду пити?

Через інтенсивне використання хімічних продуктів доступна нам вода містить безліч забруднювальних речовин (пестициди, залишки ліків, важкі метали, хлор, частинки пластику тощо), довготривалий вплив яких важко контролювати. Ба більше, багато забруднювальних речовин ніколи не досліджуються і навіть не підозрюються, а їхнє поєднання не береться до уваги, хоча й сильно підвищує їхню токсичність.

Що стосується водопровідної води, хоча вона підлягає контролю, вона містить, зокрема, такі речовини: хлор, тригалометани, пестициди, залишки лікарських засобів, важкі метали, алюміній тощо.

Пам'ятайте, щоб вести здоровий спосіб життя, ви маєте ставити свої основні потреби на перше місце. Попадання всередину шкідливих речовин явно не є життєвою необхідністю. Наприклад, хлор - це хімічна речовина, що знищує бактерії, тоді як наша імунна система працює з бактеріями. Хлор і побічні продукти хлорування змінюють кишкову флору, спричиняють розлади травлення і пошкоджують ферментну систему.

Вміст забруднювальних речовин відрізняється від одного джерела до іншого, від одного методу очищення до іншого і від одного розливу до іншого. Проте ясно, що жодна з цих вод насправді не сприяє здоров'ю. Нарешті, пам'ятайте, що багато забруднювальних речовин ніколи не шукають.

Бутильована вода

Джерельна

Велика частина джерельної води надходить із підземних водоносних горизонтів. Водоносний горизонт являє собою підземний шар каменю, піску або гравію, який утримує воду у своїх порах. Вода від дощу або танення снігу просочується в землю і у водоносний горизонт, де вона зберігається доти, доки не підніметься на поверхню через джерело. У будь-якому місці джерельна вода, як правило, дуже чиста, що робить її популярним вибором для бутильованої води та інших цілей.

Мінеральна

Мінеральна вода, так само як джерельна і водопровідна вода, може містити такі мінерали: кальцій, магній, натрій, калій, бікарбонати, сульфати, нітрати, хлориди. На відміну від джерельної води, мінеральна вода, як правило, містить більше мінералів, і її склад має залишатися стабільним.

Мінеральна вода краща?

Багато людей щодня споживають високомінералізовану воду, думаючи, що вони роблять щось для свого здоров'я. Крім того, багато рекламних оголошень брендів, що поширюють цю воду, підкреслюють такі переваги, як профілактика дефіциту, лікування запорів або навіть втрата ваги. Ця інформація, звісно, помилкова і призведе до перевантаження роботи нирок і поганого виведення токсинів. Крім того, мінерали, присутні в цих водах, засвоюються не так добре, як рослини на нашій тарілці. Таким чином, сильномінералізовані води не обов'язково є найбільш підходящими: необхідно віддавати перевагу мінеральним водам з мікроелементами, джерельній воді або водопровідній воді. Найкращими для гідратації залишаються води з вмістом сухого залишку менше 100 мг/л.

Плюси бутильованої води

Без хлору

На відміну від водопровідної води, джерельна і мінеральна вода не обробляється хлором. Вони, як і раніше, залишаються мікробіологічно безпечними і тому мають ту перевагу, що не мають присмаку хлору.

Користь для здоров'я

Хоча високомінералізовані води не рекомендуються для щоденного вживання, в деяких випадках вони все ж корисні, як ми бачили раніше. Мінеральна вода, на відміну від водопровідної та джерельної, має завжди ідентичний поживний склад, що дає змогу легко та безпечно задовольняти потреби певних груп населення.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 221)

Читайте также:


ВВЕРХ