Главная : Новости

Поради для гарного старту в Таро

, 10:01
2 152
таро

Хочете навчитися використовувати карти? Якщо вас цікавить і приваблює картоманство, знайте, що читання карт Таро не призначене для медіумів або ясновидців: кожен може витягати карти. Дізнайтеся, як добре почати таро, і всі наші поради, як навчитися розуміти таро значення, щоб щодня пробуджувати свою духовність.

Правильний вибір карткової гри

Щоб почати картомантію, важливо вибрати правильну колоду карт. Існує безліч різних ворожильних карткових ігор. Є два основних сімейства: оракули і карти Таро. Карти Oracle дають більше свободи в структурі та інтерпретації. Крім того, ці карти мають дуже різноманітний зміст і їхня кількість не визначена на відміну від колоди Таро.

Однією з найстаріших і найпопулярніших колод Таро є Марсельське Таро, але існує безліч інших колод Таро. Кожна з карт Таро містить безліч символів, які можна розшифрувати, щоб краще зрозуміти свої розіграші.
Щоб знайти Таро, яке підходить вам найкраще, дозвольте своїй інтуїції вести вас і виберіть Таро, яке вам подобається і подобається вам.

Якщо ви виберете старе Таро, не забудьте добре очистити його, перш ніж почати використовувати. Це дає змогу вам позбавити його від енергій колишнього власника. Ви також можете супроводжувати свою колоду Таро пояснювальною книгою. Це допоможе вам зрозуміти безліч значень карт і різні таємниці.

Знати карти Таро

Кожна колода Таро має ідентичну структуру: вона складається з 22 старших арканів і 56 молодших арканів. Для початку ви можете почати вчитися малювати тільки з перших 22 карт. Їх легше зрозуміти і розшифрувати новачкові.
Щоб краще зрозуміти свої розіграші, не соромтеся дізнатися про відсилання до кожної з таємниць гри. Існує безліч книжок, у яких докладно описується значення карт і які допоможуть вам зрозуміти всі символи Марсельського Таро. У міру використання ви можете покращувати свої інтерпретації.

Щоб персоналізувати свою колоду, не соромтеся ставити запитання, щоб наповнити її своєю енергією і створити реальний зв'язок із вашим Таро. Наприклад, ви можете запитати його: "Яка карта означатиме "так" у моїй колоді?" і витягніть карту. Тепер ви знатимете, що ця карта відповідає ствердній відповіді, коли пізніше ставитимете запитання.

Як тлумачити карти Таро?

Щоб тлумачити карти Таро, ви маєте бути в хорошому стані. Ви не отримаєте задовільних результатів, якщо ви втомилися або відволіклися. Не забудьте сидіти правильно, у тихій кімнаті, щоб не відволікатися під час розіграшу.

Спочатку почніть тасувати карти Таро 7 разів поспіль. Це дозволяє вам наповнити вашу гру енергією моменту. Потім перервіть свою гру лівою рукою. Це рука серця та інтуїції. Потім викладіть карти обличчям донизу на стіл. Потім відкрийте їх одну за одною, щоб відповісти на ваше запитання і провести вас протягом дня.

Перед початком сеансу виберіть тему, якої ви хочете торкнутися, наприклад, кохання, успіх або благополуччя. Якщо ви новачок, почніть із базового розіграшу з трьома картами. Сконцентруйтеся і поставте точне і чітке запитання. Витягніть 3 карти і розкладіть їх на столі. Крайній лівий представляє минуле, центральний - сьогодення, а крайній правий - майбутнє. Потім ви можете інтерпретувати їхнє значення.

У міру навчання ви зможете робити складніші відбитки, щоб отримувати точніші відповіді на свої запитання.

Наші поради щодо тлумачення Таро

Не майте жодних упереджень щодо різних карт Таро, ні про клинок XIII, відомий як безіменний Аркан і символізований женцем, ні про карту Коханця. Кожна карта Таро має свою індивідуальність і складається не тільки зі світла, а й з тіні. Не робіть поспішних висновків зі своїх малюнків.

Під час використання не забувайте зберігати концентрацію. Вимкніть мобільний телефон і не турбуйтеся. Ви можете створити умиротворений настрій, розпорошивши пахощі або ефірні олії. Не забудьте зануритися в безтурботну атмосферу і прислухатися до своєї інтуїції.

Ніколи не ставте своїм картам одне й те саме запитання двічі. Щойно карти доставили повідомлення, прийміть його, не намагаючись на нього вплинути. Нарешті, не позичайте свою колоду Таро. Насправді вона заряджена вашою енергією і має використовуватися тільки вами.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 15)

Читайте также:


ВВЕРХ