Главная : Новости

Як правильно вибрати жіноче татуювання?

, 10:10
16 252
татуювання

Зараз тату для дівчат набирають все більшої популярності. Це значна зміна у сприйнятті татуювання в західному світі. Ще кілька десятиліть тому жодна респектабельна жінка не подумала б зробити татуювання.

Запитання, які потрібно поставити перед тим, як зробити жіноче татуювання

Індустрія татуювання продовжує зростати, але індустрія видалення татуювань також слідує тій же тенденції. Багато людей вдаються до косметичних процедур, щоб позбутися татуювання. Ось чому рекомендується кілька разів подумати, перш ніж почати. Будьте чесні з собою і просто дайте відповідь на такі запитання.

Чому ти хочеш зробити це татуювання?

Татуювання жіночого браслета або племінне татуювання жінки, яке ви бачили у друга або знаменитості, не повинні бути головною мотивацією. Зробити тату в пам'ять про будь-яку подію. Ви також можете зробити це, тому що ви давно мріяли про це. Це не має бути рішенням, ухваленим за примхою.

Як ви бачите своє татуювання?

Це питання розуміння, чи дійсно ви зможете потім прийняти своє татуювання. Відповідь на це питання також допоможе вам отримати уявлення про розмір татуювання, а також про дизайн, який ви плануєте зробити. Чи має воно бути величезним або крихітним? Чи буде це дуже просто або дуже докладно? Це все питання, на які ми повинні відповісти, перш ніж йти на це.

Чи повністю ви проінформували себе про всі ризики, яким ви піддаєтеся?

Наскільки важливе для вас ваше здоров'я? Татуювання - потенційно небезпечний процес. Не рекомендується людям, які страждають на дерматологічні патології або алергію. Фарба, яка використовується для татуажу, іноді викликає досить серйозні алергічні реакції. Місцеве лікування кортикостероїдами не завжди ефективне. Нерідко це навіть погіршує ситуацію. Симптоми зникають на епідермісі, без зупинки самого процесу.

Чи готові ви психологічно терпіти біль?

Хоча сьогодні все влаштовано так, що татуювання не є синонімом тортур, його не роблять під наркозом. Тому болісні відчуття неминучі. У багатьох не вистачає сил витримати цю процедуру до кінця. Якщо ви перебуваєте в цій групі, вам доведеться або ходити з незавершеним татуюванням, або пройти кілька болісних сеансів, перш ніж ви побачите, що воно завершене. Біль, який ви відчуєте, залежатиме від розміру татуювання, його розташування, а також від техніки татуювальника. Не соромтеся дізнатися подробиці, перш ніж зробити крок.

Яке місце для твого майбутнього жіночого татуювання?

Навіщо говорити про місце, якщо потрібно мати справу безпосередньо з мотивом? Просто тому, що ці два поняття пов'язані. Зробити татуювання Мони Лізи на пальці або щиколотці досить складно. На спині або на грудях нам не складе труднощів це зробити. Отже, давайте проаналізуємо переваги і недоліки всіх локацій.

Татуювання на стегні для жінки

Якщо вас спокушає татуювання на стегні, заздалегідь поставте собі запитання: який у мене больовий поріг? Чи достатньо ви стійкі до болю або здатні ігнорувати біль і зосередити свою увагу на чомусь іншому? У цьому випадку можна зробити тату в будь-якому місці на стегні. Якщо, з іншого боку, ви не в змозі витримати сильний біль, не робіть цього з внутрішньої сторони стегна. Ця область, покрита нервами, також має дуже тонку шкіру. 

Тату на руці для жінок

Рекомендації, дані вище для татуювання на стегні, будуть такими ж і для татуювання на руці. Протяжність нервової системи менш щільна, ніж на внутрішній стороні стегна, але це далеко не так. Причому шкіра там така ж тонка, як і на стегні. Тож робіть тату на вулиці, якщо сумніваєтеся, і де завгодно, якщо не боїтеся. 

Тату на шиї у жінок

Уникайте татуювання на потилиці, якщо ви не можете себе контролювати. Це не стільки через сильний біль, який ви відчуєте, скільки через складність самої локації. Само собою зрозуміло, що вам не доведеться вибирати першого зустрічного тату-майстра, щоб зробити татуювання на шиї. Це місце надзвичайно чутливе фізіологічно.

Тату на спині у жінки

Все буде залежати від того, на якій частині спини буде зроблено татуювання. Біль, що відчувається за татуювання на спині для жінки (верхня частина спини), буде середнім. З іншого боку, нижня частина спини, особливо у жінок, є однією з найбільш іннервованих. Тому потрібно бути готовим до неприємних моментів, якщо ви вирішите зробити тату на попереку.

Тату на нозі у жінки

Шукаєте розміщення, яке буде одночасно безболісним і непомітним? Подумайте про ногу. Це розташування не найвитонченіше, проте, правильно підібравши візерунок, вийде справжній шедевр. Тату на нозі підійде тим, хто вміє красуватися.

Як вибрати малюнок?

Як вибрати малюнок для свого першого татуювання? Уникайте того, щоб очі були більшими за ваш живіт. Вибрати як перше татуювання малюнок, гідний Мікеланджело, деталізований і розфарбований на всю спину - утопія. У вас не буде сил терпіти ці "тортури" до кінця. Швидше за все, ви закричите "стоп" ще до того, як татуювальник виконає 1/100 роботи. Тож вчіться бути скромнішими. Це не означає, що потрібно вибирати мікроскопічний малюнок. Проаналізуйте всі можливості, залишаючись реалістом. Тонкі лінії, мінімалізм, ім'я, слово, квітка лотоса, всесвіт пристрасті - все це елементи, які надають татуюванню жіноче значення.

Навіть якщо це буде не перше татуювання, завжди вибирайте дизайн, будучи чесним із собою. Завдяки Інтернету у вас не виникне проблем з пошуком ідей для татуювання. Не соромтеся піти в тату-салон, щоб обговорити різні доступні варіанти. Повідомте йому про свої уподобання та очікування, він допоможе вам прийняти оптимальне рішення.

Кілька слів на закінчення

Типи татуювань, про які йшлося вище, - це лише мала частина доступних варіантів. Якщо ви боїтеся імпровізувати і придумувати дизайн, який вам не сподобається в довгостроковій перспективі, зупиніть свій вибір на олдскульному татуюванні. Візерунку може не вистачати оригінальності, але це вічна класика. Якщо, з іншого боку, ви любите ризикувати, спробуйте біомеханічне або 3D-татуювання. Ви також можете вибрати абстрактне або реалістичне татуювання (частина скелета, м'язи тощо). Озирніться навколо і в портфоліо обраного вами фахівця ви обов'язково знайдете натхнення.

І остання, але не менш важлива порада: ніколи не поспішайте в перший тату-салон у цьому районі, тому що він "близько і не дуже дорого". Послуги справжнього професіонала завжди коштують дорого. При цьому вам не доведеться турбуватися про дотримання правил гігієни та якість роботи. Любитель зробить ваше татуювання де завгодно, аби ви за нього заплатили. Професіонал же насамперед поцікавиться станом вашого здоров'я. Жоден гідний цього імені фахівець не погодиться, наприклад, замаскувати татуюванням родимку. Він знає пов'язані з цим ризики. Ми вже згадували про це вище, але важливо повторити це, тому що багато хто не усвідомлює серйозності свого підходу. Вибирайте свого майстра тільки зі списку перевірених тату-майстрів. Пізніше ви уникнете багатьох неприємних сюрпризів.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 30)

Читайте также:


ВВЕРХ