Главная : Новости

Як вибрати намети для пішого походу?

, 01:00
94 616
намет

Правильний туристичний намет, безумовно, один з ключових факторів безпечного відпочинку на природі і комфортного розчинення в ній. І ми дуже хочемо, щоб після перших ночівель ви стали частіше вибиратися зі світу бетонних стін, бажаючи знову переночувати в своєму затишному крихітному житлі на березі якого-небудь мальовничого озера. Вибрати палатки для походу можна в інтернет-магазині, а ось на що слід звернути увагу при виборі – про це ми розповімо в нашій статті.

Правила успішного вибору

  • Перший критерій-місткість. Традиційно туристичні намети випускаються на одного, двох, трьох і чотирьох осіб. Часто, щоб зрозуміти яка місткість конкретної моделі досить просто подивитися на її назву, в якому виробник використовує цифрове позначення. Наприклад, намет Naturehike Mongar 2 або намет Naturehike Cloud Up 3 — числа вказують на передбачуване розробниками Кількість місць. Найбільш популярними в наші дні є 2-місні намети, тому що в них достатньо місця для двох і в той же час їх вага порівняно невелика для соло-маршрутів.
  • Вага намету. Так як мова йде про похід, тобто про піший туризм, то найважливішим параметром при виборі будь-якого спорядження стане вага. Ви ж розумієте, що всі зручності і комфортності доведеться тягнути на своїй спині? Запитайте себе, чи готові ви нести зайві півкіло протягом усього походу, заради кількох додаткових сантиметрів простору і пари навісних кишень? Часто виробники вказують два параметри-мінімальна вага і максимальна.
  • Форма. Більшість представлених на ринку наметів мають форму «півсфери» або, трохи рідше, форму «напівбочки». "Намети-напівбочки" практично завжди володіють великим тамбуром, що дуже зручно для приготування їжі в негоду і зберігання великого обсягу речей. До того ж при порівняно невеликій площі для установки, за рахунок майже стрімких стінок вони надають максимум житлового простору всередині.
  • Наявність тамбура. Тамбур в наметі взагалі річ корисна. Це як передпокій в квартирі, де можна залишити брудне взуття і мокрий одяг. У ньому ж зберігається основне спорядження, яке не залишиш під дощем, а всередину брати не хочеться. Якщо тамбур досить просторий, то в ньому можна приготувати їжу під час дощу.
  • Каркас. В основному каркас наметів виготовляється з алюмінію, це універсальний матеріал. Топові виробники комплектують свої намети алюмінієвими каркасами DAC, Yunan і Easton, виготовленими за технологіями, що дозволяє домогтися вражаюче низької ваги при збереженні всіх міцнісних характеристик.

Більше інформації можна знайти в інтернеті або звернутися за допомогою до менеджерів магазину.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
4 (голосов: 88)

Читайте также:


ВВЕРХ