Главная : Новости

Порада: як вибрати сонцезахисні окуляри?

, 11:18
2 368
сонцезахисні окуляри

Як правильно підібрати сонцезахисні окуляри на літо? Крім їхньої практичності, сонцезахисні окуляри відразу привносять нотку витонченості. Ви одночасно елегантні і трохи повсякденні: щось, що прикрасить і пожвавить ваші весняні або літні вбрання. Це деталь, яку ми обираємо на veis.com.ua без поспіху, ми не купуємо її без певної кількості примірок.

Індекс захисту

Почнемо з основ. Під час купівлі у вас може виникнути спокуса купити першу пару сонцезахисних окулярів, які вам пасують, не надто вдаючись у технічні деталі. Серйозна помилка!

Ми занадто часто віддаємо перевагу естетичному аспекту, а не функціональному аспекту, де ваші окуляри мають насамперед захищати вас від ультрафіолетових променів.

Існує кілька рівнів захисту, від 0 до 4:

  • рівень 0: категорія, яку слід уникати, тому що захисту від сонячних променів просто немає. Цей тип окулярів відповідає суто естетичній потребі. Якщо вам потрібно вибрати пару сонцезахисних окулярів у цій категорії, то це для того, щоб сховатися від поглядів інших або приховати серйозне похмілля. В іншому разі ви можете вибрати вищий рівень захисту.
  • рівень 1 - 2: категорія, що об'єднує середньосезонні моделі, які більше підходять для використання в місті. Це найпоширеніший рівень захисту, тому під час купівлі рекомендується проявляти особливу пильність.
  • рівень 3 - 4: тут ви знайдете моделі, пристосовані для найекстремальніших умов: високі гори або місця з винятковим сонячним освітленням. Рівень 4 настільки захисний (з точки зору непрозорості), що водіння в парі заборонено.

Обов'язково інвестуйте в якість: вибір лінз

В ідеалі обрати лінзу, здатну протистояти проходженню УФ-променів, максимально точно передавати кольори та мати гарну оптичну якість. Є кілька типів:

Мінеральне скло: забезпечує певний оптичний комфорт і стійке до подряпин. Їхнім основним недоліком є їхня вага, тому ринок використовує їх дедалі менше і менше.

Органічне скло (або скло CR39): воно легше за мінеральне скло, але не менш міцне. Його головною силою є майже повна стійкість до ультрафіолетових променів (від 2 до 10% ультрафіолетових променів, що пропускаються, не більше!)

Полікарбонатне скло: це найтонший і найміцніший вид скла (у 10 разів міцніший за органічне скло), що зберігає водночас свою легкість і чудовий захист від ультрафіолету. Це ідеальний тип лінз для спортивних сонцезахисних окулярів або для дітей, які вразливіші до ультрафіолетових променів.

Поляризовані лінзи: тип лінз, що забезпечує найкращу можливу корекцію, якщо вам уже доводиться носити окуляри щодня. Також передбачено захист від ультрафіолету.

Майте на увазі, що тип скла не розпізнається неозброєним оком, тому важливо дізнатися про характер скла у продавця. Якщо ваш оптик (або сторінка продажів) не знає відповіді на це питання, ви зобов'язані поспішати.

На додаток до складу лінз ви можете запросити їхню спеціальну обробку. Але будьте обережні: якщо деякі з них дуже корисні, все залежить від того, як ви будете використовувати свої окуляри.

Ось основні процедури, які можуть бути корисні для сонцезахисних окулярів:

  • Захист від подряпин: зменшує знос скла і, таким чином, подовжує термін його служби, тому має всі свої практичні переваги.
  • Захист від відбитків пальців: робить поверхню скла гідрофобною і дозволяє воді зісковзувати. Антистатик, пил і відбитки пальців більше не проблема, а чищення лінз стало простішим.
  • Антизапотівання: вирішує раз і назавжди проблему утворення конденсату під час входу в перегріті приміщення або вологі приміщення. Рекомендується для всіх байкерів.
  • Тоновані лінзи: принцип полягає у фільтрації частини світлових променів, що становлять так зване "біле" світло, для мінімізації візуального дискомфорту. Це обов'язкова умова для сонцезахисних окулярів.
  • Фотохромні лінзи: вони затемнюються, реагуючи на інтенсивність світла і відповідним чином адаптуючи захист від сонця. Дуже практично, якщо ви часто змінюєте обстановку (у приміщенні/на вулиці). З іншого боку, в автомобілі вони не приносять користі, тому що лобове скло буде фільтрувати промені, необхідні для роботи скла.

Який стиль окулярів вибрати?

Крім окулярів і обраних матеріалів, існує питання стилю! Як зробити так, щоб не помилитися? Форма, адаптована до морфології обличчя. Як правило, під час вибору окулярів рекомендується орієнтуватися на форму обличчя. Для досягнення гармонійного результату форма окулярів має бути звернена до форми обличчя. Наприклад, якщо у вас кругле обличчя, виберіть тонку прямокутну пару. Навпаки, якщо у вас дуже квадратне обличчя, вибирайте круглу або овальну форму.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
2 (голосов: 28)

Читайте также:


Комментарии

avatar Em_kowek - 6 Июль 2023, 11:40

Це просто бомба !!!

avatar everdog - 6 Июль 2023, 12:17

Вы не правы.

ВВЕРХ