Главная : Новости

Сувеніри в різних регіонах України

, 21:50
0 2548

український сувенір

В наш час ми дуже часто подорожуємо і як не дивно зазвичай для своїх близьких і рідних хочемо привезти з подорожі якийсь сувенір. Як не дивно ще у недалекому минулому сувеніри виготовлялися тільки за рахунок ручної роботи. До українських сувенірів відносяться:

- рушники;
- писанки;
- ляльки;
- козацькі куманці;
- дерев’яні булави;
- глиняні глечики;
- предмети традиційного і щоденного вжитку.

Наприклад на заході України найбільш розповсюдженими являються сувеніри зроблені з дерева. Гуцули з покоління в покоління удосконалюють і розповсюджують майстерність в цьому виробництві. Цими виробами - сувенірами - прикрашали будинки багатих людей в Румунії, Польщі. Також ці сувеніри дуже популярні в Канаді, США, Білорусії, так як там дуже багато переселенців з України. Найбільш розповсюджені там такі сувеніри, як вишиті рушники та вишиванки (дитячі, жіночі, чоловічі).

Що стосується гончарства, керамічних виробів, то це відноситься в більшій мірі відноситься до східної та центральної України. Наприклад, у Полтавській області, в місті Опішня, дуже гарно виготовляють глиняний посуд він надзвичайно красивий, виготовлений із екологічно чистого матеріалу. Виготовлені  глечики та каструлі з глини мають дуже цікавий вигляд. І приготування їжі в них додає незвичайного смаку, таке  враження, що страва, яка готувалася у глиняній каструлі, щойно витягнута з печі.

Страви виходять незвичайного смаку. Навіть не обов’язково подорожувати, щоб придбати собі якусь українську символіку чи сувенір. Треба просто бути гідним нашої України і наша символіка не буде ніколи зазнавати старини і занедбання. Любіть Україну всім серцем і душею.

Джерело: http://kryivka.net/symbolics/

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 105)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ