Главная : Новости

Як правильно харчуватися під час вагітності?

, 12:05
0 1691

що їсти під час вагітностіСтати мамою - це мрія всіх жінок. Саме тому, кожна жінка в обовязковому порядку має знати все про вагітність. Пам'ятайте: вагітність не є хворобою, проте правильне харчування протягом цього фізіологічного стану є необхідним. Плюс ви маєте ще таку прекрасну можливість, як позбутися шкідливих звичок, підвищити імунітет і навіть оздоровити свій організм в цілому.

Напевно ви не раз чули, що ми є те, що ми їмо. Харчування вагітної мами дозволяє спланувати здоровя майбутньої дитини на багато років вперед. Це означає, що які вагітна жінка використовує харчові ресурси, то так вона і підтримує життєдіяльність свого майбутнього малюка.

Які продукти потрібно вживати жінкам в перший триместр вагітності?

В перший триместр вагітності починається закладання всіх систем та органів в організмі дитини, а також починають формуватися тканини.

В цей період варто приділити максимум уваги таким продуктам, як:

 • Нежирне мясо: індичка, кролик та курка;
 • Морепродукти;
 • Риба;
 • Косломолочні продукти;
 • Рис;
 • Овочі як свіжі, так і заморожені;
 • Сезонні фрукти.

що їсти під час вагітностіБагато жінок в цей час ще працюють, проте незважаючи на свій графік постарайтеся якомога більше часу приділити своєму харчуванню, тому що від цього залежить здоровя вашої майбутньої дитини.

Під час цього періоду багатьох жінок турбує і токсикоз. Коли виникає і у вас така проблема, то намагайтеся їсти часто, проте маленькими порціями. Коли на вулиці вас турбує відчуття голоду чи виникає тошнота, то можна перекусити сухофруктами або горіхами. Можна ще носити із собою і гематоген. Бувають і такі випадки, що ви не можете харчуватися звичайною їжею, тоді можете звернути увагу і на дитяче харчування. Мається на увазі дитячі кашки, сирки, фруктові пюре або печиво. Зазвичай, завдяки своїй ніжній консистенції таке харчування не викликає ніякого спротиву організму.

Які продукти бажано уникати під час першого триместру вагітності?

Під час цього періоду особливої уваги приділяйте якості продуктам. Памятайте, що ні в якому разі не варто споживати полуфабрикати, консерви, соуси і інші продукти, що містять шкідливі хімічні речовини. Річ в тім, що плацента має можливість вільно та швидко пропускати хімію. Ті продукти, що містять фолієву кислоту можуть призвести до виникнення аномалій в розвитку дитини.

Особливості режиму харчування протягом другого та третього триместрів харчування

Під час цих періодів відбуваються значні скачки в зрості і вазі дитини і матки, тому калорійність вашого раціону необхідно підвищити. Рекомендується їсти побільше та тільки якісну їжу. Варто більше уваги приділяти тим продуктам, що містять такі мікроелементи, як:

 • Калій;
 • Магній;
 • Цинку;
 • Селень;
 • Кальцій.

Лікарі рекомендують відмовитися від вживання мяса до кінця третього триместру. Це повязано з тим, що потрібно підвищити еластичність тканин та для профілактики розривів.
Памятайте, що переїдання ні до чого. Намагайтеся побудувати таку картину кожного дня, щоб ви в ньому споживали овочі, фрукти, рибу, крупи та кисломолочні продукти.

Часто лікарі жінці призначають і додаткове вітамінізоване харчування. Зазвичай, це трапляється тоді, коли вона має певні ускладнення або ж постійно турбує токсикоз. В цьому випадку намагайтеся повністю захистити себе від споживання БАдів та інших добавок. Оскільки вони ніколи не були дозволені до застосування вагітним жінкам!

Источник: http://ya-matusya.com.ua/pro-vagitnist-vse-i-navit-bilshe/

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 85)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ