Головна : Новини

Як правильно харчуватіся во время вагітності?

, 12:05
0 341

Статі мамою - це мрія всех женщин. Саметому, шкірні жінка в обовязковим порядку має знаті. Пам'ятайте: вагітність НЕ є хвороби, прот правильне харчування течение цього фізіологічного стану є необхіднім. Плюс ві маєте ще таку прекрасну можлівість, як позбутіся шкідливих звичок, підвіщіті імунітет и даже оздоровіті свой організм в цілому.

Напевно віне раз Чули, что ми є ті, что ми Їмо. Харчування вагітної мами дозволяє спланувати здоровя майбутньої дитини на много лет вперед. Це означає, что Які вагітна жінка вікорістовує харчові ресурси, то так вона и підтрімує жіттєдіяльність свого майбутнього малюка.

Які продукти нужно вжіваті жінкам в перший триместр вагітності?

У перший триместр вагітності ПОЧИНАЄТЬСЯ закладання всех систем та ОРГАНІВ в організмі дитини, а такоже почінають формуватіся тканини.

В цей період Варто пріділіті максимум уваги таким продуктам, як:

 • нежирне м'ясо: індічка, кролик та курка;
 • Морепродукти;
 • Ріба;
 • Косломолочні продукти;
 • Рис;
 • Овочі як свіжі, так и заморожені;
 • Сезонні фрукти.

Багат жінок в цею годину ще Працюють, прот незважаючі на свой графік постарайтеся якомога более годині пріділіті своєму ХАРЧУВАННЯ, тому что от цього покладів здоровя Вашої майбутньої дитини.

Під годину цього ПЕРІОДУ багатьох жінок турбує и токсикоз. Колі вінікає и у вас така проблема, то намагайтеся їсти часто, проти маленькоїі порціямі. Коли на вулиці вас турбує Відчуття голоду чи вінікає нудота, то можна перекусіті сухофруктами або горіхамі. Можна ще носить Із собою и гематоген. Бувають и Такі випадки, что ві не можете харчуватіся звічайна їжею, тоді можете звернути Рамус и на дитяче харчування. Мається на увазі дитячі кашки, Сірка, фруктові пюре або печиво. Зазвічай, Завдяк своїй ніжній консістенції таке харчування НЕ віклікає Ніякого спротиву організму.

Які продукти бажано унікат во время Першого триместру вагітності?

Під годину цього ПЕРІОДУ особлівої уваги пріділяйте якості продуктам. Памятаю, що ні В якому разі НЕ Варто спожіваті напівфабрикатів, консерви, соуси иІнші продукти, що містять Шкідливі хімічні Речовини. Річ у ТІМ, что плацента має можлівість вільно та Швидко пропускаті хімію. Ті продукти, що містять фолієву кислоту могут прізвесті до Виникнення аномалій в розвитку дитини.

Особливості режиму харчування течение іншого та третього тріместрів харчування

Під годину ціх періодів відбуваються значні скачки в зрості и вазі дитини и матки, тому калорійність вашого раціону необходимо підвіщіті. Рекомендується їсти побільше та только якісну розпочалась. Варто более уваги пріділяті тім продуктам, що містять Такі мікроелементи, як:

 • калій;
 • Магній;
 • Цинку;
 • селен;
 • Кальцій.

Лікарі рекомендуються відмовітіся від вживання м'яса до кінця третього триместру. Це повязано з тім, что нужно підвіщіті еластичність тканин та для ПРОФІЛАКТИКИ розрівів.
памятаю, что переїдання ні до чого. Намагайтеся побудуваті таку картину шкірного дня, щоб ви в ньом споживай овочі, фрукти, рибу, крупи та кісломолочні продукти.

Часто лікарі жінці прізначають и Додаткове вітамінізоване харчування. Зазвічай, це трапляється тоді, коли вона має певні ускладнення або ж постійно турбує токсикоз. У Авторитети випадка намагайтеся Повністю захістіті собі от споживання БАдів та других добавок. Оскількі смороду Ніколи НЕ булі дозволені до! Застосування вагітнім жінкам!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ