Головна : Новини

Плюси і мінуси натуральної сировини для косметики

, 14:17
0 1705

натуральна косметикаПокупці вважають за краще вибирати косметичні засоби, які містять натуральні інгредієнти, тому що вони вважаються більш корисними і безпечними. Натуральна сировина для косметики - це компоненти, отримані з природних джерел: рослинні екстракти та парфумерні масла, вітаміни, натуральні полімери, емульгатори та антимікробні агенти.

 

Натуральні косметичні компоненти

Необхідна у виготовленні продуктів сировина для косметики- різноманітні рослинні масла, які дуже корисні для шкіри, завдяки вмісту в них жиророзчинних вітамінів і жирних кислот. Ця сировина для косметики отримують з рисових висівок, пшениці, насіння шипшини, чорної смородини, авокадо, ши і багатьох інших рослин.

Однак косметичні засоби, виготовлені на основі тільки натуральних олій, мають один важливий недолік- така косметика не зовсім зручна для використання. Відмітна ознака косметики із сировини, повністю натурального, в тому, що вона не так швидко вбирається і розподіляється по шкірі, як косметика з сировини, хімічно синтезованої.

Широко використовується у виробництві косметики сировина- натуральні емульгатори і загусники, які пом'якшують і зволожують шкіру. Це білки сої, молока, отримані з водоростей речовини, ксантова смола (камедь). Але висока ефективність цих речовин досягається тільки при великих концентраціях, що, в свою чергу, вимагає використання надійних консервантів, оскільки рослинні компоненти є відмінним живильним середовищем для бактерій.

Найбільш ефективним натуральним консервирующою речовиною вважається бензойна кислота, оскільки використання антимікробної сировини для косметики у вигляді спеціальних ефірних масел, спиртів і екстрактів (масла ялиці, чайного дерева) значно знижує термін зберігання продукції (не більше шести місяців).

Виготовлення натуральних екстрактів - досить трудомісткий і дорогий процес. Щоб екстрагувати активні речовини з рослинної сировини для косметики, потрібно провести ретельну перевірку компонентів на відсутність пестицидів і підібрати безпечний розчинник (який вбере в себе потрібні речовини). Все це досить затратно, тому використання натуральних екстрактів можуть собі дозволити лише великі косметичні фірми, які виробляють дорогу елітну і професійну косметику. До того ж така косметика підійде не кожному: чисті екстракти можуть викликати алергічні реакції шкіри.

А переглянути і придбати натуральну косметику від відомих світових виробників ви можете на сайті: http://krassotka.com.ua/

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ