Главная : Новости

Гонорея: що це за захворювання і її головні ознаки

, 09:05
0 1696

ГонореяГонорея - це найдавніша хвороба, про яку говорилося ще в Біблії, як про джерело нечистоти. Вона є одним з найнебезпечніших інфекційних захворювань, які передаються в основному статевим шляхом. Хвороба викликається патогенним мікроорганізмом - гонококом. Гонорею в простолюдді називають трипером, хоча в Німеччині це офіційна назва хвороби (Tripper - нім. переклад - гонорея).

Гонорея - що це таке?

Гонорея це найпоширеніша венерична хвороба, від якої страждають як чоловіки, так і жінки. В основному вік інфікованих становить 19-35 років. Захворювання вкрай негативно впливає на здоров'я людини, вражає різні органи і системи. За останні роки почастішали випадки малосимптомних або безсимптомних форм гонореї або недолікованої інфекції. Наслідки цього - інфікування дихальних шляхів, серцево-судинної, а також нервової систем. Можливе ураження суглобів, в крайніх запущених випадках - сепсис (зараження крові). Відповівши на питання – що таке гонорея, можна сказати, що в зв'язку з її широкою поширеністю і важкими ускладненнями, які можуть спровокувати як чоловіче, так і жіноче безпліддя ця хвороба дуже негативно впливає на розвиток суспільства та на демографічну ситуацію в країні та світі. Тим більше що до цієї хвороби схильні не тільки дорослі, а й дітки, якщо мати інфікована, то велика ймовірність зараження дитини при пологах.

Симптоми гонореї

Останнім роки особливого «сплеску» гонореї не зареєстровано, але не можна не відзначити, що з'являється велика кількість безсимптомних і малосимптомних форм цього захворювання. При них симптоми гонореї або відсутні, або настільки незначні, що хворий не надає їм особливого значення і продовжує далі заражати партнерів, сам того не підозрюючи. У чоловіків, безсимптомний перебіг хвороби відбувається приблизно у 20%, у жінок же більш ніж 50%. Інкубаційний період гонокока починається з моменту зараження людини гонорейную інфекцією. Тривалість інкубаційного періоду  гонореї у чоловіків в основному становить від доби до семи, у жіночому випадку - від п'яти до десяти. Перші ознаки гонореї з'являються відразу після закінчення інкубаційного періоду. Хвороба протікає гостро або хронічно.

Гостра гонорея симптоми:

  • Виділення гною, слизу;
  • Лоскотання;
  • Печіння і біль в статевих органах;
  • Дуже часте і хворобливе сечовипускання;
  • У чоловіків можливе почервоніння і припухлість статевого органу;
  • Іноді піднімається температура тіла;
  • У жінок можливе запалення статевих залоз з набряком і хворобливістю статевих губ;
  • Лімфатичні вузли теж дивуються й опухають;
  • Шкіряний покрив запалюється, утворюються екземи.

І так, сьогодні ви дізналися, що таке гонорея і чим вона небезпечна. Тому, якщо у вас з’являються хоч найменші підозри на дану хворобу, то негайно звертайтеся до лікаря за допомогою. Памятайте, що від цього залежить не тільки ваше здоров’я, а й здоров’я ваших близьких. Будьте дбайливі до себе і памятайте, що ваше життя - безцінне.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 71)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ