Головна : Новини

Гонорея: що це за захворювання и ее Головні ознакой

, 09:05
0 361

Гонорея - це найдавніша хвороба, про яку говорити ще в Біблії, як про джерело нечистоти. Вона є одним з найнебезпечнішіх інфекційніх захворювань, Які передаються в основному статевості путем. Хвороба віклікається патогенних мікроорганізмом - гонокок. Гонорею в простолюдді назівають тріпером, хоча в Німеччині це офіційна назва хвороби (Tripper - нім. Переклад - гонорея).

Гонорея - що це таке?

Гонорея це найпошіреніша венерічна хвороба, від якої страждають як чоловіки, так и жінки. В основному вік інфікованих становіть 19-35 років. Захворювання Вкрай негативно впліває на здоров'я людини, Вражає Різні органи і системи. За останні роки почастішалі випадки малосимптомном або безсимптомнихформ гонореї або недолікованої інфекції. Наслідки цього - інфікування діхальніх Шляхів, серцево-судінної, а такоже нервової систем. Можливе Ураження суглобів, в крайніх запущених випадка - сепсис (зараження крови). Відповівші на питання – що таке гонорея, можна Сказати, что в зв'язку з ее широкою пошіреністю и Важка ускладненнямі, Які можуть спровокуваті як чоловіче, так и жіноче безпліддя ця хвороба очень негативно впліває на розвиток Суспільства та на демографічну сітуацію в стране та мире. Тім более что до цієї хвороби схільні НЕ только дорослі, а й дітки, если мати інфікована, то велика ймовірність заражених дитини при пологах.

Симптоми гонореї

Останнім роки особливого « сплесков » гонореї НЕ зареєстровано, но нельзя НЕ відзначіті, что з'являється велика Кількість безсимптомних и малосимптомном форм цього захворювання. При них Симптоми гонореї або відсутні, або настолько незначні, что недуг не надає Їм особливого значення І продолжает далі заражаті партнерів, сам того не підозрюючі. У чоловіків, безсимптомний перебіг хвороби відбувається примерно у 20%, у жінок же більш чем 50%. Інкубаційній период гонокок почінається з моменту зараження людини гонорейну інфекцією. Длительность інкубаційного ПЕРІОДУ   в основному ставити від доби до семи, у жіночому випадка - від п'яти до десяти. Перші ознакой гонореї з'являються відразу после Закінчення інкубаційного ПЕРІОДУ. Хвороба протікає гострив або хронічно.

Гостра гонорея симптоми:

  • Віділення гною, слизу;
  • Лоскотання;
  • печіння і біль в статево органах;
  • Дуже частина І хворобліве сечовіпускання;
  • У чоловіків можливе почервоніння и пріпухлість статевостіоргану;
  • Іноді піднімається температура тела;
  • У жінок можливе запаленою статевості залоза з набряком и хвороблівістю статевості губ;
  • Лімфатічні Вузли теж дівуються ї опухають;
  • Шкіряний покрів запалюється, утворюються екзем.

І так, сегодня ві дізналіся, що таке гонорея ичім вона небезпечна. Тому, если у вас з ’ являються хоч найменші підозрі на Дану хворобу, то Негайно Звертайтеся до лікаря помощью. Памятаю, что от цього покладів НЕ только ваше здоров ’ я, а й здоровий ’ я ваших около. Будьте дбайліві до собі и памятаю, что ваше життя - безцінне.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ