Головна : Новини

Кілька помилок під час носіння лінз

, 09:50
0 374

Дуже часто захворювання, яке тісно зв'яанное з носіями лінз називають кератит. Воно надає собою запалення безпосередньо рогівки, тобто зовнішнього шару очі. Воно зазвичай проявлятися ввиде невеликого і загального роздратування, почервоніння, а також легке збільшується чутливість. Щорічно в Європі до лікарів звертається більше 60 тис. пацієнтів, яким виносять діагноз « кератіт & raquo ;. У більшість випадків дане захворювання пов'язане безпосередньо з носінням контактних лінз. Якісні контактний лінзи можна придбати в магазині.

Сон з контактними лінзами

Якщо ви любите засипати в лінзах, то пам'ятайте, що це жахливе відчуття. Сама лінза починає істончатся, а очі болят і починають поступово печуть. На жаль, сон саме в лінзах, звичайно, що збільшує ризик запалення очей в кілька разів. Якщо говорити в ідеалі, то можна зустріти і такі лінзи, які призначені для сну. Офтальмологи часто стверджують, що для рогівки буде набагато краще, якщо ви не будете спати в них, це стосується навіть такого времени, як день.

не погордували терміном носіння лінз

Часто буває таке, що місяць вже пройшов з дня відкриття безпосередньо коробки з лінзою, але ви все одно продовжуєте носити ці лінзи. Пам'ятайте, що обов'язково потрібно міняти лінзи вчасно. Навіть якщо за минулий місяць ви їх не надягали щодня. Лінзи їмеют таку властивість, як зношуватися. Їхній матеріал починає вбирати в себе саме сльози, білки, різні речовини, тобто все, що починає секретувати слізна заліза.

Не намагайтеся змінити рідина для лінз

Іноді люди лінуются кілька разів вдень виливати з кейса саме рідина для лінз і заливатисвіжу. Вони навіть можуть тиждень вкласти лінзи в однакову « воду & raquo ;. Зрозумійте, що це робити ні в якому разі не можна, тому що в цій рідині створюється гарна середу для того, щоб розмножувалися бактерій. Що ж стосується самого контейнера, то його треба міняти кожні шість місяців. В принципі, це зовсім не проблема, тому що кожен вирозводітель безпосередньо розчину для лінз зазвичай вкладе в упаковку 1 штуку.

Чи не мийте лінзи водою!

Деякі люди примудряються промивати лінзи для очей під   водою з-під крана. Запам'ятайте, що такого робити зовсім не можна! Який би вода не була чистою - вона ніколи не буде стерильна.

Любіть купаться в лінзах?

Вода і лінзи являють собою речі зовсім несумісні. У них не те що не рекомендую купатися, а в них не можна це робити. До речі, це стосується водойм не тільки відкритого типу! Ванну або душ також не можна приймати. Спочатку потрібно зняти лінзи. У лазню теж не можна ходити в контактних лінзах. Навіть міцеллярной водою необхідно вмиватися тоді, як ви витягли лінзи.

Отже, сьогодні ви дізналися кілька головних помилок, які часто припускають ті люди, які носять лінзи. Якщо ви знаєте таких, то рекомендую вам порадити такого більше не робити, тому що від цього залежить здоров'я очей. Бачити навколишнє середовище і милуватися цим світів багато чого значить.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ