Головна : Новини

У вас випадає волосся?

, 07:39
0 573

Коли ви будете відвідувати лікаря і розпитувати його про випадання волосся, то він чи вона будуть ставшиить вам питання про ваше здоров'я і здоров'я безпосередньо всієї родини (так звані історії хвороби) або ж змусити вас перевірити шкіру голови. Іноді лікар може взяти навіть зразки волосся на тест, щоб визначити медичну причину, яка може викликати втрату вашого волосся.

Випадає волосся – замініть ваше ліки!

Якщо ж ліки викликає випадання волосся, то запитайте лікаря, чи можете ви взяти інший препарат. Якщо випадання волосся напряму пов'язано з ендокринним станам, як діабет або захворювання, наприклад, щитовидної залози, то тут правильне лікування і контроль головного захворювання дуже важливо, щоб зменшити або ж зовсім предвідвернути втрату всіх волосся.

Перегляньте ваше харчування!

Якщо ваш лікар рекомендує такий продукт, як миноксидил, що може прискорити зростання волосся, то він також є корисним. У тому випадку, як дефіцит поживних речовин   викликає випадання волосся, то лікар може направити вас до дієтолога або для иного харчування до експерта.

Хіміотерапія – ворог вашому волоссю!

Випадання волосся може бути першою ознакою того, що зовні людина хвора, тому він може відчувати себе страшно. Підлітки, які хворі на рак і втрачають волосся з хіміотерапії (особливо дівчатка) може пройти через важкі часи.

Це може допомогти відчувати себе, як у вас є певний контроль над своєю зовнішністю, коли ви втрачаєте волосся. При отриманні хіміотерапії, деякі люди хотіли б скоротити своє волосся, тоді вони голять свої голови перед випаданням волосся. Деякі навіть беруть волосся відрізають і ходять в перуці. Багато опції можут допомогти приховати втрату волосся - такі, як носити перуки, капелюхи і бейсболки. Для більшості підлітків, які втрачають волосся, волосся не повернутися - в тому числі після хіміотерапії.

Як піклується про волосся?

Турбота про волосся включає збалансоване і здорове харчування має велике значення для безліч пРічіна, і це дійсно переваги вашого волосся. Широкий вибір косметики для здоров'я волосся можна знайти в інтернет-магазині .

Якщо ви втрачаєте волосся, то деякі лікарі можуть рекомендувати використовувати саме дитячий шампунь, тобто миття шампунем не частіше 1 рази на день, і м'яке піноутвореннямя. Не тріть волосся дуже енергійно рушником. Багато експертів волосся пропоную вам розглянути той варіант, щоб прибрати зовсім сушарку для волосся. Якщо ви не можете жити без фену, спробуйте використовувати його при невисокій температурі.

Ваші волосся бувають 2 стилів, коли вони сухі або вологі. Волосся, поки вони мокріможуть призвести до їх же розтягування і розривів. І намагайтеся уникати дражнити Ваше волосся, які можуть призвести до пошкоджень. Нарешті, завжди будьте обережні під час використання хімічних речовин - таких як випрямлячі або фарби на волосся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ