Головна : Новини

Особливості застосування імплантатів

, 08:55
0 336

Сьогодні дуже складно знайти людину, яка має тільки свої власні зуби. Кожен з насможе зіткнуться з проблемами безпосередньо порожнини рота. А так як зуби саме у дорослої людини вже зовсім не ростуть і крім того не відновлюються, то чекати чудес від природи немає сенсу. Сьогодні виділяють дуже багато методів, які могли б вирешіть проблеми, які є пов'язані саме з відсутністю зуба або зубів, але одна з сучЄмен методик саме з відновлення зубного ряду - це є імплантація, про неї далі ми і поговоримо більш докладно.

Головні переваги імплантації зубів

Використовуючи зубні, ми отримуємо можливість відновлювати зуби, при цьому, зовсім не порушуючи сусідні. Встановити штучний корінь ви можете даже в дуже скрутному місці. Штучний імплантат допоможе набагато знизити навантаження саме на зуби, які знаходяться по-сусідству. До речі, імплантати служать набагато довше, ніж будь-які мостовидні протези. Кілька виробників навіть гарантують довічне використання своїх виробів. Імплантація зубів дає можливість повністю відновити непосредственно жувальну функцію, на відміну від інших методів, під час яких виносять обмеження на інтенсивність використання. Імплантований імплантат, який має коронку виглядає як натуральний зуб, при цьому, не доставляючи власнику зовсім ніякого дискомфорту.

Як вибрати один спосіб імплантації?

Імплантація буває двох видів:

  1. ОДНОЕТАПНА;
  2. двоетапного.

Одноетапний варіант застосовують тоді, коли потрібно впровадження імплантату відразу ж після того, як видалили зуб. На встановлений імплантат зазвичай одягають тимчасову коронку, яку потім, звичайно, що змінить постійна відповідно   мери її виготовлення. Двоетапний метод відбувається поступово, тобто спочатку починає впроваджується імплантат, а після того як він вже приживеться, починають встановлювати коронку. Ця методика займає набагато більше часу, тому що штучний корінь імплантується 3-6 місяців, але в іноді її застосування являє собою єдиний способ вирешіть проблеми пацієнта безпосередньо з відновлення деякого зубного ряду з якихось протипоказань або ж захворювань.

Багато пацієнтів сьогодні гідно оцінили головні переваги імплантації зубів. Зрозуміло, що це вкрай необхідно для відновлення красивої усмішці. Такі зуби практично нічим не отлічаются від натуральних: це стосується зовнішнього вигляду і, безсумнівно, функціональних можливостей. Головний недолік даної процедури - це її досить чимала вартість. Навіть використання саме вітчизняних матеріалів дає можливість зробити її доступною набагато більше. Але якщо взяти до уваги, що в майбутньому не доведеться зовсім нічого витрачатися на пЛомб і на нові протези, то тоді, можливо, варто набратися сміливості?

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ