Главная : Новости

Що необхідно знати про аналізатори газів крові ще до здійснення покупки

, 10:05
0 1388

Аналізатори газів кровіАналізатори газів крові відносяться до категорії досить складних і дорогих діагностичних засобів, що використовують в якості сенсорів електрохімічні датчики, які вимірюють у 50-200 мкл крові рН, рСО2, рО2 (у більш дорогих та інші параметри) і на підставі введених параметрів пацієнта обчислюють і видають показники кислотно-лужної рівноваги крові.

У даному короткому огляді зупинимося тільки на технічній стороні аналізаторів, а саме на тих параметрах, які дуже важливі при експлуатації аналізаторів, і на які зовсім не звертають достатню увагу на стадії вибору аналізатора. Ряд лікарень при покупці першого аналізатора ще не мають досвіду роботи на ньому і тому не знають тих проблем, які зможуть виникнути під час експлуатації.

За що платить покупець при покупці аналізатора?

Купуючи аналізатор газів крові, необхідно розуміти, що він повинен працювати протягом тривалого періоду.

До аналізатора потрібні розхідники!

Це означає, що необхідно буде докупляти використані частини аналізатора: електроди, трубки насоса, калібрувальні та промивні розчини та інші дрібниці, без яких будь аналізатор зупиниться дуже швидко.

Персонал необхідно навчити!

Це дуже важливо! Персонал, що працює на аналізаторі, повинен бути навчений грамотно проводити вимірювання, починаючи від правильного забору проб на аналіз, правильного введення його в аналізатор до правильного калібрування аналізатора (для більш простих аналізаторів).Тільки в цьому випадку можна отримати достовірні результати аналізів, заради яких купується аналізатор. Таке навчання проводять, як правило, торгують фірми, які повинні мати висококваліфікованих інженерів, які пройшли навчання на фірмах виробниках.

Без сервісного обслуговування він зупиниться!

Для надійної роботи, сервісний інженер продавця, як правило, раз на квартал, повинен зробити профілактичний огляд аналізатора, замінити зношені частини, протестувати прилад і якщо необхідно провести ремонт. Продавець повинен провести метрологічну атестацію аналізатора і надати покупцю копію реєстрації даного аналізатора.

А гарантія на скільки місяців надається?

Більшість фірм продає аналізатори газів крові з гарантією в 12 місяців і тільки обрані з гарантією в 24 місяців! Важливо, щоб була домовленість з продавцем про можливість післягарантійного обслуговування. Через рік, знову необхідно буде придбати витратні матеріали і можливо необхідно буде ремонтувати аналізатор, тому дуже важливо надійність постачальника, стабільність поставки запчастин і витратних матеріалів.

Таким чином, купуючи аналізатор газів крові, покупець платить:

  • За базовий комплект;
  • За річний комплект витратних матеріалів;
  • За сервісне обслуговування протягом гарантійного періоду.

Ці моменти необхідно відзначити в договорі покупки. Іноді вони набувають базовий комплект, без річного комплекту. У цьому випадку покупцю дістанеться прилад з мінімальною кількістю розчинів і електродів, достатніх для запуску аналізатора, і можливо для роботи протягом декількох тижнів.

Джерело: http://hemomedika-distribution.com/analizators/gazov-krovi/

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 78)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ