Головна : Новини

Що необходимо знаті про аналізаторі газів крови ще до Здійснення покупки

, 10:05
0 337

відносяться до категорії й достатньо складних и дорогих діагностічніх ЗАСОБІВ, что Використовують в якості сенсорів електрохімічні датчики, Які вімірюють у 50-200 мкл крови рН, рСО2, рО2 (у більш дорогих та Інші параметри) i на підставі введених параметрів пацієнта обчислюють и видають показатели кислотно-лужної рівновагі крови.

У даного короткому огляді Зупинимо только натехнічній стороні аналізаторів, а самє на тихий параметрах, Які очень Важливі при ЕКСПЛУАТАЦІЇ аналізаторів, и на Які зовсім не звертають достаточно Рамус на стадії Вибори аналізатора. Ряд Лікарень при ПОКУПЦІ Першого аналізатора щє не мают досвіду роботи на ньом и того не знають тихий проблем, Які зможуть вінікнуті во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

За щоплатити покупець при ПОКУПЦІ аналізатора?

Купуючі аналізатор газів крови, та патенти, розуміті, что ВІН винен працювати течение трівалого ПЕРІОДУ.

До аналізатора потрібні розхіднікі!

Це означає, что необходимо буде докупляті вікорістані части аналізатора: електроди, трубки насоса, калібрувальні та промівні розчини та Інші дрібниці, без якіх будь аналізатор Зупини очень Швидкий.

Персонал необходимо навчіті!

Це дуже Важливо! Персонал, что працює на аналізаторі, винен буті навченості грамотно Проводити вимірювання, починаючі від правильного заборупроб на аналіз, правильне введення его в аналізатор до правильного Калібрування аналізатора (для більш простих аналізаторів) .Тількі в цьом випадка можна отріматі достовірні результати аналізів, заради якіх купується аналізатор. Таке навчання проводять, як правило, торгують фірми, Які повінні мати вісококваліфікованіх інженерів, Які пройшли навчання на фірмах Виробнику.

Без сервісного обслуговування ВІН Зупини!

Для надійної роботи, сервісний інженер продавця, як правило, раз на квартал, винен сделать профілактичний огляд аналізатора, замініті зношені части, протестуваті прилад и если необходимо провести ремонт. Продавець винен провестиі метрологічну атестацію аналізатора и надаті покупцю копію реєстрації даного аналізатора.

А гарантія на скільки місяців надається?

Більшість фірм продає аналізаторі газів крови з гарантією в 12 місяців и только обрані з гарантією в 24 місяців! Важлива, щоб булу домовленість з продавцем про можлівість післягарантійного обслуговування. Через рік, знову необходимо буде прідбаті витратні матеріали и можливо необходимо буде ремонтувати аналізатор, тому очень Важлива Надійність постачальника, стабільність поставки Запчастини і витратності матеріалів.

Таким чином, купуючі аналізатор газів крови, покупець платити:

  • За базовий комплект;
  • За річний комплект витратності матеріалів;
  • За сервісне обслуговування течение гарантійного ПЕРІОДУ.

ЦІ моменти необходимо відзначіті в договорі покупки. Іноді смороду набуваються базовий комплект, без летнего комплекту. У цьом випадка покупцю дістанеться прилад з мінімальною кількістю розчініви електродів, достатніх для запуску аналізатора, и можливо для роботи в течение декількох тіжнів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ