здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що під собою приховує підвищене тиску, і як від нього позбавиться?

Листопад 17 2015

Підвищений артеріальний тиск (гіпертонія) є наиболее поширеною людської хворобою і від неї страждає кожен 5 доросла людина в Україні. Офіційна статистика показує 10 млн. Хворих на гіпертонію. Єдиний спосіб вчасно виявити гіпертонію - це регулярно проводити вимірювання свого тиск.

До яких ускладнень призводить гіпертонія?

Підвищений артеріальний тиск несе під собою загрозу для людини через різні ускладнення. Якщо не проводити, то у вас може розвинутися таке захворювання, як інсульт.

Неконтрольоване високий тиск набагато прискорює процес, такий як атеросклероз - тобто відкладення жирових елементів на стінках артерійий і артеріол, що призводить до появи потовщення стінок посудини і звуження їх просвіту. Якщо цей процес не лікувати, то може статися закупорка судини або серця, і тоді розвивається інфаркт міокарда, або судин мозку - і тоді виникає інсульт.

Чим старше пацієнти, тим більший внесок має гіпертонічна болезнь в смертність, пов'язану з кардіоваскулярними подіями, і тим меншу роль відіграють при цьому інші фактори серцево-судинного ризику. Це принципово важливий факт з точки зору визначення підходів до лікування літніх пацієнтів, чисельність яких стрімко збільшується у всьому світі.

Категорія пацієнтів пожілого віку характеризується високою частотою розвитку ізольованою систолічною гіпертензії. Підвищення систолічного артеріального тиску (САТ) на кожні 10 м рт. ст. при цій патології призводить до збільшення загальної смертності на 26% і частоти розвитку інсультів - на 25%.

Практичні поради всім, хто хоче правильно вимірювати свій артеріальное тиск.

  1. Зручно сядьте і спокійно посидите 7-10 хвилин перед тим, як почати вимірювання артеріального тиску.
  2. Під час вимірювання треба правильно сидіти. Краще сидіти на стільці зі спинкою - ваша спина повинна тримати опору.
  3. Правильно надягайте манжет для вимірювання артеріального тиску. Манжет надпро одягати трохи навкіс враховуючи конічну форму руки, це сприятиме кращому приляганню і підвищить точність вимірювання. Металева скоба на манжеті допоможе вам це зробити.
  4. Повторне вимірювання артеріального тиску на одній руці можна проводити тільки через 2-3 хвилини.

При проведеннии декількох вимірювань на одній руці, необхідно або зняти манжет, або максимально розслабити її на 2-3 хвилини. Якщо цього не робити, результати кожного наступного вимірювання будуть значно знижені в порівнянні з першим виміром.

Як Ви можете собі допомогти?

Якщо Ви палите, то тоді негайно відмовляйтесь від цієї звички! Куріння сприяє тому, що розвивається ранній атеросклероз і артеріальна гіпертензія.

Запам'ятайте!

Запущена гіпертонія впливає на якість Вашого життя і скорочує її!

← Що необходимо знаті про... Что такое «мультик»? 
Переглядів: 262
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен