Головна : Новини

Порошок розторопші, який чистить печінку

, 01:10
0 922

Розторопша плямиста вона ж: чортополох молочній, Мар'їн татарник, татарник сріблястий, колючнік - є одним корисних рослин. Від решти бур'янів її відрізняють точки білого кольору на листках. Згідно з легендою - ці ці плямочки є молоком діви Марії.

Ця унікальна трава була відома більше 1000 років тому, ще в стародавньому Римі порошок расторпши використовували щоб лікувати печінку, а в Індії та Європі застосовували при цирозах і гепатитах. Дана непоказна трава стала воістину дуже популярною відразу ж після того, як в Мюнхенському фармацевтичному інституті в 1968 році провели з'ясування її біохімічного складу.

Основним компонентом, що містяться в порошку розторопші - є зілімарін, який, у свою чергу, є досить рідкісним біоактивним речовиною. Крім силимарина, в розторопші, також є: флаволігнани, селен, мідь, цинк, квертецін, жиророзчинні вітаміни і жирні кислоти.

Як застосовують порошок розторопші:

Щоденне застосування, як бальзам для шкіри (курс приема повинен становити 40-50 днів). Найголовніше призначення розторопші - це очищення крові, печінки і всього організму в цілому від: токсинів, радіації, хіміо- або променевої терапії. Порошок розторопші (борошно) допомагає знизити рівень цукру в крові і лікувати варикоз. Можна навіть просто в мультиварку додати порошок розторопші та пшоняну кашу, і ви получая потрібний ефект!

Останні дослідження підтвердили що розторопша має захисні властивості, вона ефективна при: жирової дистрофії печінки, хронічних отруєннях хлоркою, наявності таких важких захворювань, як цироз і гепатит, що стали наслідком алкоголю, радіації , токсинів або ліків.

Зараз дана трава використовується при:

• імунодефіциті,
• отруєннях та інтоксикаціях,
• Ожиріння,
• падінні зору,
• цукровому діабеті,
• серцево-судинних захворюваннях.
• токсикозах у вагітних.

Кому протівопоказан порошок розторопші:

Як не дивно, але ця дивовижна трава майже не має протипоказань, але в процесі очищення печінки можуть з'явиться незначні болючі відчуття, особливо в тому випадку, якщо до цього ви дану рослину ніколи раніше не пили. А коли у вас в жовчному міхурі або протоках є камені, Тоді лікування бажано починати під наглядом лікаря і краще з невеликих доз. Щодо вагітних жінок, думки лікарів розходяться.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ