Головна : Новини

Подорож по Криму, Велика Ялта

, 09:40
0 479

Кацивелі і Сімеїз

Подорожуючи по узбережжю Криму ми опинимося у Великій Ялті - так називається сама Ялта та її околиці: Алупка, Гаспра, Гурзуф, Кацивелі, Кореїз, Лівадія, Місхор, Сімеїз, Партеніт, Форос. У свою чергу Кацивелі і Сімеїз - це міста, що мають славу « богемного притулку & raquo ;. Місцева краса вабить творчих людей - тут вони отримують вдохновеніе. У Кацивелі і донині є « будинок відпочинку для творчих людей & raquo ;, який загубився в місцевому парку. А Сімеїз є незмінним місцем зустрічі молодих людей, які приїжджають сюди з усіх країн колишнього СРСР. Відразу перед самим в'їздом в Сімеїз знаходяться останки стародавніх могильників і античних поселень.

Гора Кішка

Ізвествная гора Кішка практично вся покрита кущами ялівцю - це робить тутешнє повітря майже стерильним. Якщо вірити легенді, то найперші поселенці навіть проводили на цій горі хірургічні операції. У 1900 році на горі Кішка з'явилася перша приватна обсерваторія Мальцева, що знаходиться тут і понині.

Алупка

Алупка - славиться палацово-парковим заповідником, який граф Воронцов будував протягом 20 років. У палаці розташована багата музейна колекція, що могла б бути ще більш великої якби не 2-а Світова Війна. У ті роки багато експонатів вивезли і вони зараз знаходяться в приватних колекціях. Дворец оточений парком з « садом каменів & raquo ;, ставками і реліктовими деревами.

Гурзуф

Перша згадка про Гурзуфі знайшли в рукописах Прокопія - візантійського письменника VI століття. У середньовіччі на італійських картах Гурзуф називався Горзаніум. Гузуфская набережна встелена мармуром, що миється кожен день. Поруч з Гурзуфом знаходиться всім відомий дитячий табір « Артек ».

Ай-Петрі

Подорожуючи по Великій Ялті вам точно потрібно відвідати гірське плато Ай-Петрі, з оглядового майданчика якого відкривається дивовижна панорама. Та й сам підйом по канатній дорозі не залишить вас байдужим - ви отримайті незабутні враження. Також обов'язково відвідайте: Палац Олександра Третього в Масандрі, Великий Білий Лівадійський палац, що був літньою резиденцією імператора Миколи Другого, Музей інституту виноградарства « Магарач & raquo ;, в якому було створено 24 унікальних марки вина - обов'язково відвідайте дегустаційний зал-), Нікітський Ботаническій Сад, де є близько 1400 видів рослин.

Судак, Новий Світ, Коктебель

Завершити свою подорож по Криму найкраще в Судаку, Новому Світі і Коктебелі. Судак - ідеальне місто для прекрасного відпочинку. Тут гори оточують квітучу долину, тим самим затуляючи її від вітру. А Судакська Генуезька фортецяь доповнює цю красиву картину. Прямуючи до Нового Світу ви можете пройтися по знаменитій скелястій стежці до Царського пляжу, відвідати грот Шаляпіна, покуштувати напоїв на заводі шампанських вин і т. Д. І навіть не помітивши ви доїдете до Коктебеля - міста, який розташований біля схилів Карадага. Щороку в Коктебелі проходять чемпіонат з бильярду серед знаменитостей і джазовий фестиваль. Залишаючи Крим, обов'язково киньте в море монетку, адже згідно з легендою - це є символом повернення.

Велика Ялта являетя ідеальним курортом - тут можна як добре відпочити: море, сонце, пляж, гори, морське повітря, розвинена інфраструктура, так і підлікуватись, адже - хоч греблю гати. Приїдьте в Велику Ялту і ви в цьому переконаєтесь!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ