здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Актуальність професії психолога

Лютий 14 2014
У наш час багато професій стають все більш актуальними, потрібними і востребоватах на ринку праці. До таких спеціальностей відноситься і професії психолога і псіхітра. Сьогодні, коли суспільство стало більш динамічним, дуже часто виникають напружені ситуації у відносинах між звичайними людьми, в колективах і сім'ях. У зв'язку з браком спілкування зросла і роль психологічних знань. Благо зараз можна в будь-який час можале записатися на або психолога і вирішити виникнувшими проблеми.
Тому, дорогі читачі, сьогодні я хочу розповісти вам про цікавою і важливою, на мій погляд, професії психолога. А допоможе мені в цьому Наталія Олександрівна якухин, методист відділу освіти, очолюючияет психологічну службу.
- Наталія Олександрівна, розкажіть, будь ласка, про професію психолога та її особливості. На Вашу думку, які є плюси і мінуси цієї роботи?
- відносно важкоостей, то хотілося б сказати, що на перших етапах роботи перед психологом може виникати проблема, коли переживання клієнта сприймаються як власні. Але з набуттям досвіду роботи це проходить.
Ось так і виходить, що в своїй улюбленій роботі мінусів практично немає.
- А що входить в обов'язків психолога?
- Практичний психолог допомагає першокласникам адаптуватися до школи, проводить діагностику особливостей готовності дитини до навчання, працює з досить проблемними дітьми, занимается корекційно-розвиваючою діяльністю, пропагандою здорового способу життя, профорієнтацією старшокласників, проводить різноманітні семінари, тренінги, допомагає при виникненні безпосередньо будь-яких міжособистісних конфліктів, допомагає позбавитися від різних депресій, вчить розбиратися в самому   собі, своїх цілях і власним бажаннямх. Наприклад, у нашому районі чимало психологів працюють в сфері освіти.
- А в яких ще установах можна працювати, маючи диплом психолога?
- Психологи користуються великим попитом в досить разлічних сферах: освітні установи, медичні установи, правоохоронні органи, управління персоналом і звичайні кадровий менеджмент, маркетинг і реклама. А ще психологи також можуть працювати в спеціальних установах, де надають хорошу психологічну допомогу населенню. Можна спробувати знайти себе в бізнесі і політиці (ведение переговорів, піар). І це ще не весь перелік!
- Думаю, нашим читачам хотілося б дізнатися, де ж можна вивчитися на затребуваність психолога? У якому ВУЗі вчилися Ви, якщо не секрет?
- Профессію психолога можна отримати в багатьох вузах України. Наприклад, факультети психології є в Київському національному університеті ім.Т. Шевченка, Луганському державному університеті ім. Т.Шевченка, Донецькому національному університеті, Запорізькому національному університеті та ін .. Особисто я закінчила Черкаський національний університет ім.Б. Хмельницького.
← Лікувально-профілактичні... Порошок розторопші який... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен