Головна : Новини

Лікувально-профілактичні та гігієнічні шампуні

, 19:44
0 952
Серед звичайних миючих засобів непосредственале косметично-гігієнічного призначення шампуні, піни для ванн, гелі для душу являють собою велику і досить різноманітну за асортиментом категорію товарів. За останні 10-15 років піно-миючі засоби зазнали істотних змін в якісному, і трохи у функціональному плані. Велика увага приділяється дерматологічної безпекиності, пошуку нешкідливих і не токсичних аніонних ПАР, хорошим споживчими характеристиками, м'якості, естетичному оформленню. У кожній аптеці шампуні, гелі, бальзами лікувального та гігієнічного призначення представлені у великому асортименті. Знання правильного підбору шампунів, призначення та механізму дії біологічно активних і вспомоготельних речовин, загальними правилами складання рецептури та технології шампунів допоможе грамотному провізору правильно підібрати і порадити споживачеві якісний товар.
Шампунь - косметичний засіб рідкою, гелевою, кремообразной або порошкоподібної консистенції, призначений для очищення волосся і шкіри голови а такж догляду за ними.
Косметичний ефект шампунів полягає в забезпеченні очищає, обезжиривающих, моющей та лікувально-профілактичної дії на Ваше волосся і шкіру голови саме з   урахуванням типу і структури волосся. Вібірая шампунь краще зупиниться на. Купити такі шампуні можна починаючи з базару і аптеки, заканчивая інтернетом. Так, наприклад, в інтернет-магазині Zelena-diva.com ви знайдете величезним асортимент натуральних шампунів, косметики та засобів гігієни за найнижчими цінами. &Nbsp;
Гігієнічні шампуні очищають, знежирюють і миють волосся і шкіру Вашої голови.
Лікувально-профілактичні шампуні предотвращают лупа, перешкоджають випаданню волосся, мають регенеруючу дію, забезпечують етіологічне і патогенетичне лікування різних захворювань волосся і шкіри голови, лікують лупу, за рахунок введення комплексу БАД, спеціальних добавок.

Вимоги до якості шампунів:

1. Повинні володіти високою знежирюючий і піно-моющей здатністю (легко змивати жир з волосся, давати стійку мелкодисперсную піну).
2. Легко наноситися і легко змиватися з волосся (крім шампунь відтінку), вільно виливатися або вільно видавлюватиметься з туб.
3. Мати м'якість. Зв'язування іонів кальцію з твердої води з самими звичайними жирами волосся і шкіри голови также може нашкодити Вашій шкірі   і волоссю.
4. Мати рН в межах фізіологічної норми від 3,5 до 8,5 (відповідно до ТУ6-39-49-92 "Шампуні на основі досить синтетичних ПАР і БАД").
5. Надавати волоссю шовковистість, природний блиск, пухнастість.
6. Забезпечувати легку свіжість волосся, поддерживать еластичність волосся без надмірного знежирення.
7. Відповідати цільовим призначенням залежно від структури і стану волосся.
8. Володіти захисними, поживними, антистатичними властивостями.
9. Відсутність дратівливих, токсичних та алергічних властивостей.
10. Довгий час забезпечувати косметіческий ефект.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ