Главная : Новости

Як правильно піклуватися про зуби і ясна?

, 18:22
0 2197

зуби

Ми дійсно проявляємо все більший інтерес до своїх зубів і до догляду за ними, проте в цілому, беручи до уваги стан нашої ротової порожнини, ситуація залишається такою, що бажає кращого.

Які проблеми з зубами приводять людей до стоматолога?

Найчастіша проблема - захворювання ясен. Пацієнти скаржаться на біль в яснах, кровотечу, стверджуючи, що від них це ніяк не залежить, що вони не винні. Однак насправді хвороби ясен тільки в 2 % випадків мають генетичну основу (справжній пародонтоз), решта ж проблеми, які пацієнти, як правило, визначають як пародонтоз, є запальними станами ясен, викликаними нальотом і зубним каменем.

Як потрібно піклуватися про зуби і ясна, щоб уникнути подібних проблем?

Наліт і зубний камінь - це проблеми, з якими ми можемо справлятися і запобігати їх появі завдяки ретельному очищенню зубів. Після кожного, найменшого прийому їжі зуби необхідно чистити щіткою протягом трьох хвилин.Також ми повинні один раз на день (найкраще ввечері) після чищення щіткою обережно і делікатно очистити зуби ниткою, і робити це необхідно ретельно, щоб швидко видалити зубний наліт на зубах. До речі, зубну нитку та інші товари по догляду за ротовою порожниною ви можете придбати в інтернет-магазині: eurodentalcare.com.ua. Якщо через занедбаність зубний наліт піддасться мінералізації, то в результаті він перетвориться на твердий зубний камінь, і потрібно буде звернутися до стоматолога, щоб його видалити. Після очищення за допомогою зубної нитки, слід ще обполоснути ротову порожнину спеціальною рідиною, яка добереться туди, куди не щіточка, ні навіть нитка не можуть дістатися. Велике значення має техніка очищення зубів. Чистити зуби слід делікатно, з почуттям, а не терти їх сильно, що може призвести до появи клиноподібних порожнин (у ясен).

Які найкращі щітки, пасти або рідини для гігієни ротової порожнини, і чи є ті, що дорожчі, кращими?

Рекомендується використовувати щіточку з м'яким ворсом, в разі необхідності - середньої жорсткості, але ніколи не використовуйте жорстку щітку, так як вона не вичистить зуби добре і може навіть пошкодити ясна. М'якої щіточки буде цілком достатньо, щоб безпечно і добре почистити зуби. Не має значення, використовуємо ми звичайну щітку або електричну. І та і інша можуть почистити зуби однаково добре. Якщо у вас з ротовою порожниною все гаразд, вибираємо зубну пасту, яка приємна вам на смак. Лікарі рекомендують пасту з фтором, однак якщо ви живете в місцевості, де фтору занадто багато, використовуйте пасту без нього. Якщо зуби занадто чутливі, ні в якому разі не слід користуватися відбілювальними пастами, а тільки м'якими, для надмірно чутливих зубів. У разі появи кровотечі з ясен варто звернути увагу на зубну пасту з глиною, що володіє стягувальними властивостями і яка здатна зменшити кровотечу. Аксесуари для чищення зубів не повинні бути найдорожчими і не дуже складними, але вони якнайкраще повинні відповідати потребам наших зубів.

Як часто слід проходити огляд у стоматолога?

Діти повинні ходити до стоматолога раз на чотири місяці, дорослі - раз на півроку.

Що найбільше шкодить зубам? Яка їжа для них корисна, а яка шкідлива?

Найбільшої шкоди зубам приносять перекушування між основними прийомами їжі. Однак, якщо після такого перекусу (навіть дуже солодкого) почистити зуби, то проблем не буде. Не існує їжі, яка була б особливо шкідливою або корисною для зубів. У той час як для дітей в процесі розвитку дуже корисна тверда їжа, оскільки кусання стимулює розвиток щелеп і підвищує кровопостачання кістки. Для зубів набагато більшого значення має саме гігієна ротової порожнини. Навіть якщо ми поїмо солодкої і липкої смакоти, але після цього ретельно почистимо зуби, у нас в результаті ніяких проблем не буде. Найбільше значення має систематичність і послідовність у догляді за ротовою порожниною.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 155)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ