Головна : Новини

Як правильно піклуватіся про зуби и ясна?

, 18:22
0 323

Мі Дійсно проявляємо всі більшій Інтерес до своих зубів и до догляд за ними, проти в цілому, беручи до уваги стан Нашої ротової порожніні, ситуация залішається такою, что бажає КРАЩА.

Які проблеми з зубами приводять людей до стоматолога?

Найчастіша проблема - захворювання ясний. Пацієнті скаржаться на Біль в яснах, кровотечу, стверджуючі, что от них це Ніяк НЕ поклади, что смороду не винні. Однако насправді хвороби ясний только в 2% віпадків мают генетичну основу (Справжній пародонтоз), решта ж проблеми, Які пацієнті, як правило, визначаються як пародонтоз, є запальний станами ясний, вікліканімі нальотом и зубний камінь.

Як нужно піклуватіся про зуби и ясна, щоб избежать подібніх проблем?

Наліт и зубний камінь - це проблеми, з Якими ми Можемо справлятіся и запобігаті їх появі Завдяк ретельному очищених зубів. После шкірного, найменшого прийому їжі зуби та патенти чістіті щіткою течение трех хвілін.Також ми повінні один раз на день (Найкраще ввечері) после чищеннящіткою Обережно и делікатно очистити зуби ниткою, и делать це необходимо ретельно, щоб Швидко ВИДАЛИТИ зубний наліт на зубах. До речі, зубну нитку та Інші товари по догляд за ротовою порожніною ві можете прідбаті в інтернет-магазині:. Если через занедбаність зубний наліт піддасться мінералізації, то в результате ВІН превратилась на твердий зубнийкамінь, и нужно буде звернута до стоматолога, щоб его ВИДАЛИТИ. После очищення помощью зубної нитки, слід ще обполоснуті Ротову порожніну спеціальною рідіною, яка добереться туди, куди НЕ щіточка, ні даже нитка не могут дістатіся. Велике значення має техніка очищення зубів. Чістіті зуби слід делікатно, з почуттям, а не язиком їх сильнпро, что может прізвесті до з'являться кліноподібніх порожнін (у ясний).

Які найкращі щітки, пасти або Рідини для гігієні ротової порожніні, и чі є ті, что дорожчі, кращий?

Рекомендується використовуват щіточку з м'яким ворсом, в разі необхідності - середньої жорсткості, но Ніколи НЕ використовуются Жорсткий щітку,так як вона НЕ вічістіть зуби добро и может даже пошкодіті ясна. М'якої щіточкі буде Цілком достаточно, щоб безпечно и добро почистити зуби. Чи не має значення, вікорістовуємо ми звічайна щітку або ЕЛЕКТРИЧНА. І та и Інша могут почистити зуби однаково добрі. Если у вас з ротову порожніною все гаразд, вібіраємо зубну пасту, яка приємна вам на смак.Лікарі рекомендуються пасту з фтором, однак если ві живете в місцевості, де фтору занадто багато, використовуются пасту без него. Если зуби занадто чутліві, ні в якому разі НЕ слід користуватись відбілювальнімі пастами, а только м'якими, для надмірно чутлівіх зубів. У разі з'явиться кровотечі з ясний Варто звернути Рамус на зубну пасту з глиною, что Володіє стягувальнімі властівостямі и яка здатн Зменшити кровотечї. Аксесуари для чищення зубів НЕ повінні буті Найдорожче и не очень складним, альо смороду якнайкраще повінні ВІДПОВІДАТИ зажадає наших зубів.

Як часто слід проходити огляд у стоматолога?

Діти повінні ходити до стоматолога раз на Чотири Місяці, дорослі - раз на півроку.

Що найбільше шкодить зубам? Яка їжа для них Корисна, а яка Шкідлива?

Найбільшої Шкоди зубам приносять перекушуванням между Основними прийомами їжі. Однак, если после такого перекусу (даже очень солодкого) почистити зуби, то проблем не буде. Чи не існує їжі, яка би була особливо шкідлівою або корисностям для зубів. У тієї годину як для дітей в процессе розвитку очень Корисна тверда їжа, оскількі кусання стімулює розвиток щелепи и підвіщує кровопостачання кісткі. Для зубів набагато БІЛЬШОГО значення має самє гігієна ротової порожніні. Даже если ми поїмо солодкої и ліпкої Смакота, но после цього ретельно почістімо зуби, у нас в результатеніякіх проблем не буде. Найбільше значення має сістематічність и послідовність у догляді за ротовою порожніною.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ