Главная : Новости

Кухні на замовлення: які бувають і як вибрати?

, 16:18
0 1890

кухняСерце будь-якого будинку - кухня. Саме там жінка проводить більшу частину свого часу, саме там збирається сім'я у повному складі щодня. Тому так важливо створити зону максимального комфорту. А найбільший вплив на комфорт мають меблі. Сьогодні існує можливість купити готовий кухонний гарнітур або замовити за індивідуальним дизайном. Сьогодні виробники пропонують укомплектовувати виготовлені меблі побутовою технікою. Це дозволить зробити вибір зручним і швидким.

Види кухонних меблів

Купуючи кухонні меблі, потрібно знати, за якими критеріями її вибирати. Насамперед виділяють три категорії меблів:

  • готова - складається зі стандартних секцій;
  • модульна - можливо підібрати різні поєднання готових елементів;
  • під замовлення - виготовлена ​​з урахуванням вимог покупця.

Крім того, залежно від варіантів розташування виділяють наступні типи кухонь:

  • однорядна - робоча стінка зосереджена з одного боку, а все інше приміщення відведено під їдальню;
  • дворядна - основна меблі розташовані по одній стінці, а робоча поверхня - під кутом до неї. Залежно від розташування такі кухні бувають Г-і П-подібні;
  • острівна або півострівна. Цей варіант підходить для приміщень великої площі. У цьому випадку робоча зона знаходиться в центрі приміщення.

Різноманітність меблів досить велика, тому, перш ніж замовляти, необхідно ретельно обміркувати проект.

Як замовити кухню?

Перш ніж звертатися в меблеву фірму, необхідно визначити бюджет покупки. Залежно від використовуваних матеріалів і фурнітури, можна вибрати кухню в економ-, бізнес- або преміум-сегменті. До речі, якщо ви вирішили придбати кухню на замовлення у Львові, то ціни ви можете подивитись на сайті салону СОГОР: sogor.com.ua. Другий момент, на який слід звернути увагу, - для кого призначена кухня. Існує велика різниця в підборі меблів для самотнього чоловіка і великої родини.

Виготовляючи кухні на замовлення виробники пропонують кілька варіантів стилю - від класики до модерну. Від обраного стилю насамперед залежать матеріали і забарвлення. Ну і для розробки проекту знадобляться точні розміри побутової техніки і розташування комунікацій.

Які вибрати фасади на кухню

кухняУ цій статті ми постараємося розібрати основні характеристики кухонних фасадів. Особливу увагу необхідно приділити матеріалу, з якого буде виготовлений фасад. Вибір величезний: пластик, алюміній, МДФ під ПВХ, натуральне дерево і т. д. Найбільш популярні сьогодні фасади з МДФ або ДСП. Вони відрізняються довговічністю і привабливим виглядом. Однією з важливих переваг фасаду з МДФ і ПВХ є порівняно недорога ціна, а різноманітність фактур і кольорів, що дозволяє здійснити найсміливіші рішення. Але є у цього матеріалу і свої недоліки. Плівка, що покриває МДФ, досить швидко вигорає при попаданні на неї сонячних променів. Вологість, яка постійно присутня на кухні і нагрівання поверхні в районі мийки і духовки, теж можуть викликати проблеми.

Іншим матеріалом для фасадів є пластик, що відрізняється виразним глянцем. Навіть сучасний матовий пластик буде блищати. Цей матеріал надійний при перепадах температури і чудово переносить вплив сонячного світла. На ньому важко зробити подряпину, а понад 30 варіацій колору дозволяють вибрати нестандартний вигляд фасаду. Але пам'ятайте, що на такій поверхні постійно будуть присутні відбитки ваших пальців, які легко видаляються, але ні в якому разі не порошком.

У такому сучасному місті, як Львів, дуже часто кухні на замовлення виготовляють з акрилу за новими технологіями. Цей матеріал екологічно безпечний - не виділяючий летючих компонентів, здатних отруїти повітря. Кухонні меблі на замовлення з акрилу стійкі до механічних пошкоджень, не вигоряють. Однак у порівнянні з багатьма іншими матеріалами, цей матеріал досить дорогий.

Респектабельні люди часто вибирають фасади для кухні з масиву дерева, яке чудово виглядає на великих площах. Цей матеріал відноситься до розряду дорогих, але він того вартий. Золотою серединою в плані ціни є фасади з шпонованого ДСП, МДФ, які нічим не відрізняються зовні від натурального дерева. До мінусів цього матеріалу можна віднести велику ступінь вбирання вологи і запахів.

Перш ніж зупиниться на одному з матеріалів для фасаду, зважте всі позитивні, негативні характеристики, тільки після цього приймайте остаточне рішення.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ