Главная : Новости

Як вибрати ідеальну кухню?

, 11:04
0 592

кухни на заказЯкий матеріал вибрати?

Від того, якому матеріалу ви віддасте перевагу для своєї кухні, залежатиме, як довго і віддано буде служити вона вам. До речі, ви можете вибрать якісні кухні на заказ і на сайті: http://www.zov-kyxnu.com.ua.

Дерево

Дерево - екологічно чистий і найбільш дорогий матеріал, але свою високу вартість виправдовує. По-перше, він стійкий до механічних впливів, по-друге, відрізняється довговічністю. Вироби з сосни і берези вважаються бюджетним варіантом, в той час як горіх, дуб і бук оцінюються вище. Королями ж серед деревних порід є червоне дерево і палісандр.

Однак і недоліки у даних матерій є: зовнішній вигляд лицьової сторони дерева може постраждати від сучків, внутрішніх пустот (так званих «звил») або тріщин.

ДСП

ДСП (деревно-стружкова плита) - лідер серед матеріалів для корпусних меблів. Завдяки своїй підвищеної вологостійкості і вогнетривкості ДСП може бути використаний у різноманітних умовах: він відмінно підійде як для офісу, так і для дому, навіть ванна кімната своєї високою вологістю і регулярними температурними перепадами не зменшить переваг цього матеріалу. Окрім іншого, ДСП вважається економ-варіантом, а значить, по кишені сильно не вдарить.

Хоча й недолік у нього є: з назви плити зрозуміло, що складається вона з тирси і деревної стружки, все це зв’язують формальдегідні смоли, які, в свою чергу, небезпечні для людини. Звичайно, рівень негативного впливу визначається концентрацією випарів, проте в дитячі кімнати ДСП поміщати не варто було б.

Екологічні стандарти ділять матеріал на 2 класи:

  1. Е1;
  2. Е2.

Перша група характеризується більшою екологічністю, а друга має менш жорсткі вимоги. На замітку покупцям: найбільш суворі вимоги до цих показників пред'являють японські виробники.

Ламінований ДСП

Ламінований ДСП (ЛДСП) - та ж плита, яка покрита спеціально обробленою паперово-смоляною плівкою. Дане покриття може імітувати фактуру, колір і малюнок різних порід дерева та інших матеріалів, отже, і вибір ЛДСП дуже багатий. Матерія також стійка до механічних пошкоджень і не боїться киплячих кавників і гарячої пари, але, звичайно, в розумних межах.

Мінуси аналогічні звичайному ДСП: формальдегідні випаровування і неможливість тонкої обробки матеріалу.

ДВП

ДВП (деревно-волокниста плита) або так званий, оргаліт - це задні стінки кухонних шаф, дно висувних ящиків в меблів економ-класу. ДВП по суті - спресовані целюлозні волокна, синтетичні полімери, спеціальні добавки і вода. Матерія має характерну фактуру «сіточкою».

ДВП володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, радує ціна і термін експлуатації, проте не переносить вологу. Крім того, матеріал вважається «витратним» і використовується для «чорнових» робіт.

МДФ

МДФ - так само деревно-волокниста плита, але середньої щільності, на що і вказує абревіатура (Medium Density Fiberboard). Цей різновид характеризується кращими властивостями, а значить і спектр застосування має більш широкий. Гідність МДФ ще й у тому, що при його створенні використовується зовсім незначна кількість формальдегідів, так що показник екологічності практично досягає природного рівня. Крім того текстура МДФ більш однорідна. Це розширює можливості використання: плити активно використовуються для обробки стін і стель, підлог.

Даний матеріал міцніший за ДСП фактично вдвічі і краще витримує випробування вологістю і термічними перепадами. Вартість МДФ радує не менше, але оскільки цей ринок в Білорусі не особливо розвинений, матеріал підвищується в ціні саме на території нашої країни.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ