Главная : Новости

На що варто звернути увагу орендуючи автобус?

, 19:07
0 598

аренда автобусаОренда автотранспорту - це комфорт і економія коштів, особливо під час перевезення чималої кількості людей. Сьогодні ця послуга досить популярна, і її пропонує безліч фірм. До речі, ви можете вибрати потрібний автобус і на сайті: http://itransfer.com.ua/ru/59-busses.html.

Проте варто знати на що звернути увагу при виборі автобуса,  щоб перевезення пасажирів було безпечним.

Необхідна умова для будь-якої транспортної компанії - ліцензія на перевезення пасажирів і страховка. Цей пункт потрібно проконтролювати ще на стадії оформлення замовлення.

 1. Кількість машин в компанії. Клієнт повинен бути впевнений у своєчасній заміні транспорту в разі поломки замовленого.
 2. Чистота салону і презентабельність зовнішнього вигляду автобуса. Неважливо, хто буде пасажиром: діти, молодята, іноземна делегація або компанія, що збирається на природу - поважаюча себе і клієнтів фірма має доглянуті машини.

Що потрібно знати при замовленні шкільного автобуса?

 1. Компанія-перевізник зобов'язана мати дозвіл на перевезення дітей.
 2. Високий ступінь безпеки і захищеності транспортного засобу.
 3. Наявність талона пройденого техогляду.
 4. Водій: він повинен мати відкриту категорію «Д», з досвідом водіння автобуса не менше 36 місяців і відсутність порушень за останні 36 місяців.

День весілля - подія, що запам'ятовується, і тому вона не повинна бути зіпсованою такою неприємністю, як неправильно вибраний транспорт.

Що потрібно знати при замовленні автобуса для молодят?

 1. При замовленні автобуса на весільний захід варто поцікавитися у компанії фотографіями її клієнтів-молодят, і їх відгуками.
 2. Огляд салону і зовнішнього вигляду транспорту допоможе гідно виглядати в очах усіх гостей, які їхатимуть в автобусі в ЗАГС або на банкет. Автобус повинен бути у справному стані і чистим.
 3. Уважне читання всіх пунктів договору - запорука своєчасного відвідування всіх весільних заходів і збереження відмінного настрою, і у молодят, і у гостей.
 4. Уточнення дати і часу подачі транспорту ніколи не буває зайвим. Також можна запитати, чи можливе продовження оренди автобуса «на місці».
 5. Ще один важливий пункт: чи включено прикраси автобуса в оренду або це можливо за додаткову плату.
 6. Найкраще оформити замовлення транспорту завчасно, для повної впевненості в його наявності в день урочистого заходу.

Безліч дрібних фірм, практикуючих перевезення пасажирів, не завжди дотримуються всіх вимог безпеки і комфорту своїх клієнтів.

Що потрібно знати, щоб не стати жертвою шахраїв?

 1. Не довіряти фірмі, що обіцяє занадто багато за дуже невелику ціну: економія в даному питанні може принести великі витрати, як фінансові, так і тимчасові.
 2. Обов'язкова умова при укладанні договору - його письмове оформлення.
 3. Замовлення автобуса через Інтернет повинно бути проведено після того, як буде оглянутий парк автобусів фірми і їх технічний стан.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ