Главная : Новости

Кімнатний термостат для газових котлів

, 20:19
0 1491

Кімнатний термостат для газових котлівУявіть собі: взимку на вулиці раптом потеплішало - котел не включається; підвищилася температура в будинку - котел не включається; сонце через вікно нагріло кімнату - котел не включається; вашу квартиру зігрівають сусідські квартири, так як вона знаходиться всередині будинку - котел не включається.

Що таке програматор для газового котла?

Правда звучить, як фантастика? А насправді це все реально просто, Ви ще не знаєте як? У ролі чарівної палички тут виступає таке чудо техніки, як програматор для газового котла (він же терморегулятор, кімнатний термостат (регулятор температури). Так як призначення терморегулятора полягає в автоматичному підтримуванні температури в приміщеннях на заданому рівні. Багато хто вважає, що регулятора температури, який встановлений на самому газовому котлі досить для управління температурою. Але це помилкова думка, як і те, що деякі інсталятори встановлюють газові або електричні котли без підключення кімнатного термостата, не пояснюючи клієнтам таку необхідність. До речі, програматори в Львові ви можете придбати за дуже низькими цінами.

Вся справа в тому, що кімнатний термостат, встановлений безпосередньо на котлі, регулює температуру носія, яким є батареї. Але котел Вам потрібен не для того, щоб гріти батареї, кінцева мета тут - обігріти приміщення. Так ось, при наявності термостата приміщення можна не просто обігрівати, але при цьому ще й створювати максимально комфортну температуру під час вашої присутності і максимально економити тепло, коли вас немає вдома. Всього цього Ви досягнете, якщо встановите тижневий програматор температури.

Що таке кімнатний термостат (тижневий програматор, регулятор температури) і які бувають його види?

Кімнатний термостат для газового котла являє собою спеціальну арматуру автоматичного регулювання котла, яка дозволяє встановлювати задану споживачем температуру повітря. Терморегулятор оснащений термодатчиком, який встановлюється в зоні, віддаленій від прямого впливу опалювальних приладів. Термодатчик інформує терморегулятор про температуру повітря в цій віддаленій зоні. Таким чином, і відбувається управління опалювальним котлом в приміщенні за допомогою програматора. Завдяки тому, що терморегулятор відслідковує температуру повітря по всьому будинку і управляє Вашим котлом так, що не дозволяє приміщенню надмірно перегріватися або охолоджуватися, відбувається суттєва економія енергії, але при цьому Ви відчуваєте себе комфортно. Ціна подібних пристроїв досить демократична: програматор можна придбати в середньому від 50 USD. Цілком ймовірно, що витрати з придбання можна буде окупити протягом перших кількох місяців використання, адже з програматором можна буде економити до 30% енергії.

Терморегулятори (програматори) для котлів бувають:

  • Електронні;
  • Механічні;
  • Тижневі терморегулятори з проводовим керуванням і бездротовим радіоуправлінням.

За способом підключення терморегулятори бувають:

  • Провідні - для установки вимагають прокладати дріт від котла до місця розташування контролера (зазвичай, спальню або вітальню);
  • Бездротові - керують котлом по радіоканалу.

Бездротовий програматор складається з 2-х функціональних блоків:

  • Перший блок самого контролера з рідкокристалічним дисплеєм і клавіатурою для управління;
  • Другий блок виконавчого пристрою.

Ці два блоки пов'язані між собою за допомогою радіоканалу. Перший блок - контролер можна розмістити в будь-якій кімнаті Вашого будинку на відстані до 50 метрів від другого блоку - приймача, який встановлюється безпосередньо поруч з котлом і підключається до нього (на клеми «кімнатний термостат»). Головною перевагою бездротового програматора є той факт, що немає необхідності тягти дроти від одного блоку до іншого. Це дуже зручно тоді, коли Ви прийняли рішення обзавестися термостатом вже після проведення ремонту. Ще одна перевага бездротового термостата: ви завжди вільно можете змінити місце його розташування для оптимального регулювання температури.

Джерело: http://t-teplo.com.ua/ua/opalennja-vodopostachanja/komplektujushhie/programatory-termostatu/.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 189)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ