загрузка...
Главная : Новости

Як вибрати подушку для вагітних?

, 17:17
0 460

как выбрать подушку для беременныхВсі вагітні жінки не з чуток знають про незручності, які зустрічаються в останні місяці вагітності. І сон в даному списку займає далеко не останнє місце. Адже тепер ви можете спати тільки в певних позах: на правому або на лівому боці.

Як же зробити останні тижні спокійного сну майбутньої матусі комфортними?

Для цього сучасні винахідники виготовили спеціальну подушку для вагітних, яка допомагає жінці в положенні займати зручну позу під час сну. Більше інформації про подушки для вагітних читайте тут.

Види подушок для вагітних

Перед тим, як визначиться з вибором подушки для вагітних, вам потрібно буде знати, що існує кілька їх видів. Вони відрізняються за матеріалом, дизайном, кольором і якістю. Розберемо, які ж бувають форми подушок для вагітних.

  • Перший з них - це материнська подушка. Вона складається з двох рухомих частин, які з'єднуються між собою тканиною. Така форма допомагає підтримувати як живіт, так і нижню частину спини, що зменшує вагу живота.
  • Наступний вид - це подушка для тіла. Вона отримала свою назву від довжини, яка досягає 1.5 метрів. Вона потрібна для того, щоб повторювати зміни в контурі вашого тіла, тим самим підтримуючи ті його частини, які раніше підтримки не потребували.
  • Також існує клиноподібна подушка. Вона відмінно підтримує ваш живіт, коли ви знаходитесь в положенні на боці або на спині.
  • Є і U-образні подушки. Це найпоширеніший вид подушок для вагітних. Між собою вонирозрізняються за розміром. Можна вибрати подушку, яка б тільки облягала живіт, а можна придбати подушку на все тіло, забезпечуючи підтримку з двох сторін. Такі подушки найбільше підходять тим, хто під час сну часто перевертається з боку на бік.

Як вибрати подушку для вагітних?

Коли ви визначилися з формою подушки, пора звернути увагу і на інші важливі особливості, якими повинна володіти подушка для вагітних. Розберемо докладніше розміри. Існує основний базовий розмір 160-170 сантиметрів в довжину, але для модельного зростання бувають довші подушки - 2.5-3.2 метра. Є також подушка довжиною всього 1 метр. Але вона більше підходить для годування вже народженого малюка, ніж для періоду вагітності. Також при виборі подушки для вагітних необхідно знати і те, що знаходиться всередині. Там повинен бути екологічно-чистий, анти алергенний і протимікробний матеріал. Найоптимальнішим наповнювачем для таких подушок є холофайбер.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 37)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ