загрузка...
Главная : Новости

Коли потрібна медична довідка для ДАІ?

, 16:35
0 488

медична довідка для ДАІСьогодні наявність автомобіля вже не вважається розкішшю. Швидше, це необхідність, і все більше людей щодня вирішують навчитися водити. Для того щоб бути допущеним до атестації, потрібна спеціальна медична довідка в ДАІ, без якої прийом кваліфікаційного іспиту неможливий. Наявність такої довідки, а також її актуальність і термін дії, неодмінно перевіряється. Вона є доказом того, що кандидати мають право керувати транспортом обраної категорії.

Будь-який громадянин України, після проходження обов'язкової процедури медкомісії, може купити довідку для ДАІ. До речі, зробити це можна на сайті:
http://medspravki.in.ua/. Медсправка на права видається не тільки громадянам нашої країни, її можуть отримати і іноземці, важливо при цьому надати паспортну реєстрацію України.

Під час медкомісії, новачків і досвідчених водіїв автомобіля хвилюють одні й ті питання:

  • Для яких цілей оформляється меддовідка для водіїв?
  • Де отримати цей вид документації?
  • Як швидко оформляється медкомісія для водіїв?

Відповідь проста, так як мед довідка - це обов'язковий документ для водія, якщо він зважився мати справу з машиною. Власне мед довідка - це основний документ, без якого неможливо закінчити автошколу і отримати права.

Довідка такого виду необхідна буде і в разі втрати водійських документів. Ця довідка зможе підтвердити, що водій транспортного засобу не має протипоказань до керування автомобілем, і на його ім'я не поширюються медичні заборони.

Довідка даної форми є обов'язковою в ряді випадків. Без неї не допускають до здачі первинного іспиту в автошколі. Також без неї неможливо відновити посвідчення водія, яке було втрачено. Якщо термін дії прав минув, і людині потрібно їх замінити, дана довідка також потрібно в обов'язковому порядку. Також вона потрібна і тоді, коли водієві повертається раніше вилучене в судовому порядку посвідчення. Без неї неможливо відкрити нову категорію і отримати права міжнародного зразка.

Раніше також довідка потрібна була при проходженні техоглядів, але цей пункт виключили. Зараз затверджений єдиний формат довідки, який допускає водія до керування транспортними засобами. Це робиться з метою забезпечення максимального рівня захисту і безпеки. Також дану довідку прийнято відносити до документів, що мають сувору звітність. У свою чергу, це дає можливість істотно знизити ризик її підробки.

Для отримання довідки потрібно пройти медкомісію. Зробити це можна в будь-якому державному або приватному закладі, який надає медичні послуги.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 49)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ