Главная : Новости

Чи будуть підвищені пенсії військовим пенсіонерам?

, 17:42
0 440

військові пенсії Як повідомляє сайт doblest-chest.ru: на початку жовтня минулого року почалася індексація пенсійних допомог військовослужбовцям, які вийшли на пенсію. За останньою інформацією індексації склала близько 7,5 %. Якщо в минулому році індексування вироблялося два рази на рік (на початку січня і восени), то в минулому році ситуація змінилася і підвищення пенсійних виплат було зроблено лише восени, а саме, 1 жовтня. Збільшення пенсійних виплат можуть очікувати як військовослужбовці, так і пенсіонери, які не менше 20 років прослужили в рядах армії, а також в МВС та інших службах, прирівняних до військових структур.

Зміна розміру пенсійної допомоги військовим пенсіонерам дозволить додати від 1300 до 3500 рублів до поточного рівня виплат. Втім, незважаючи на проведення індексації, її рівень так і не зможе досягти інфляційного, який сьогодні наближається до позначки 12 %.

Також в рамках федерального закону про пенсійне забезпечення громадян, було прийнято рішення про те, що військові пенсії з 1 січня 2016 року не підлягають індексації.

Відповідно до змісту законодавчого акту, з початку року не будуть підвищуватися пенсійні платежі не тільки військовим, але і співробітникам поліції, суддям і працівникам інших сфер, прирівняних до військових.

Накопичувальна частина пенсії

4 грудня 2015 Держдума в третьому читанні прийняла законопроект про замороження накопичувальної частини пенсії в 2016 році.

Індексація пенсій працюючих пенсіонерів

Днями, Головою комітету Держдуми з праці, соціальної політики і справ ветеранів О. Баталін, в особистому twitter, було зроблено заяву про те, що перерахунок посібників пенсіонерів, які перебувають у трудових відносинах, виконуватися не буде. Своє повідомлення чиновниця прокоментувала тим, що оскільки працевлаштований пенсіонер не може бути об'єктом страхового випадку, то він не має права розраховувати на збільшення пенсії.

Втім, якщо громадянин, який вийшов на пенсію, закінчить трудові відносини, то він автоматично отримує право на збільшення свого пенсійного платежу.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 31)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ