загрузка...
Главная : Новости

Астролог - ворог чи друг?

, 20:41
0 469

АстрологіяАстрологія... Звичайно ж багато хто чув про астрологію хтось з недовірою ставиться до цієї науки (скептики і наукою-то її не називають), інші ж її називають наукою наук, яка охоплює всі сфери нашого життя, починаючи з опису характеру людини і закінчуючи такими більш глобальними темами, як: політика, економіка, природні катаклізми... Що ж означає астрологія для простого обивателя? Про це нам розкаже астролог Марфа Бомбушкар.

Все дуже просто, для багатьох людей астрологія - це заміна ворожіння, психолога і просто друга. Тобто кому що близьке. З цього вибираючи астролога варто прислухатися до поради як відрізнити справжнього астролога від астролога шарлатана або астролога «гуру». Переглядаючи карту справжній астролог повинен володіти і моральними принципами. А клієнт повинен бути думаючою людиною. Отже, для початку ви повинні зрозуміти які бувають астрологи.

Існують 4 типу астрологів:

  • Астролог-психолог. Цей тип відрізняється від інших тим що він в першу чергу буде як психолог прислухатися, придивлятися, співчувати клієнтові. Він не буде спиратися тільки на знання астрології, він буде спиратися на вашу реакцію і робити свої прогнози, щоб вам догодити;
  • Астролог-теоретик. Цей астролог закидає вас такими термінами і поняттями, що ви нічого не зрозумієте і підете так і не отримавши відповіді, соромлячись свого невігластва;
  • Астролог-гуру. Так він щось вам розповість, але як абсолют істини буде пояснювати відомі істини при цьому розповідаючи історію свого життя;
  • Астролог-універсал. Ви відразу його відрізните по лаконічності. Тільки він не буде брати відповідальність за вашу долю, як тільки підкаже де і як ви можете поступити, даючи кілька варіантів розвитку подій і вселяючи думку, що тільки ви відповідальні за своє власне життя.

АстрологіяЯкщо ж астролог видає остаточний вердикт вашого життя він уподібнюється простій ворожці, дає програму життя як якомусь біороботу. Але людина тим-то і унікальна, що у неї є мислення, сила волі, щоб протистояти програмі і писати власну долю своїми руками.

Якщо вам дійсно не щастить в тій чи іншій області, хороший астролог просто підкаже де допускається помилка або порадить змінити поле діяльності, чи поміняти місце проживання, - тобто запропонує кілька варіантів, але остаточне рішення буде тільки за вами. Адже порядний астролог розуміє всю свою відповідальність не тільки за вашу долю, але і за свою. Високо духовна людина не може брати на себе роль вершителя доль, так як розуміє що карність і розплата не змусить себе чекати. Так як поняття кармічне покарання за минулі помилки властиво в астрології.

Астрологія - це не тільки стародавня наука, але і багатовікова мудрість накопичена століттями і астролог являється тим мудрецем, аксакалом який спирається не тільки на накопичені знання, а й сам щось відкриває і досліджує в цьому постійно змінюючомуся світі.

Зараз багато астрологів (а також імениті) стикаються з проблемою точністю прогнозів, тільки у астролога-дослідника є можливість правильно оцінити ситуацію і щось припустити або попередити. Адже справжнє відомо тільки єдиному будь то: Бог, вищий розум або абсолют (кому що близько) і тому прирівнювати себе до нього є злочином в цьому або іншому житті. Тому не чекайте від астролога точного путівника по своїй долі. Головне це віра в себе, ну і звичайно любов до себе як великого творіння вищих сил.

Головна мета людини реалізувати свої здібності, потенціал в цьому світі і за принципом доміно реалізація відбудеться в усіх сферах життя. І тому при аналізі і трактування вашої карти астролог може підказати і допомогти в цьому.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ