здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Астролог - ворог чи друг?

Липень 11 2016

Астрологія... Звичайно ж багато хто чув про астрологію хтось з недовірою ставитися до цієї науки (скептики і наукою-то її не називають), інші ж її називають наукою наук, яка охоплює всі сфери нашого життя, починаючи з опису характеру людини і закінчуючи такими більш глобальними темами, як: політика, економіка, природні катаклізми... Що ж означає астрологія для простого обивателя? Про це нам розкаже .

Все дуже просто, для багатьох людей астрологія - це заміна ворожіння, психолога і просто друга. Тобто кому що близьке. З цього вибираючи астролога варто прислухатися до поради як відрізнити справжнього астролога від астролога шарлатана або астролога «гуру». Переглядаючи карту справжній астролог повинен володіти і моральними принципами. А клієнт повинен бути думаючою людиною. Отже, для початку ви повинні зрозуміти які бувають астрологи.

Існують 4 типу астрологів:

  • Астролог-психолог. Цей тип відрізняється від інших тим що він в першу чергу буде як психолог прислухатися, придивлятися, співчувати клієнтові. Він не буде спиратися тільки на знання астрології, він буде спиратися на вашу реакцію і робити свої прогнози, щоб вам догодити;
  • Астролог-теоретик. Цей астролог закидає вас такими термінами і поняттями, що ви нічого не зрозумієте і підете так і не отримавши відповіді, соромлячись свого невігластва;
  • Астролог-гуру. Так він вам щось розповість, але як абсолют істини буде пояснювати відомі істини при цьому розповідаючи історію свого життя;
  • Астролог-універсал. Ви відразу його відрізните за лаконічності. Тільки він не буде брати відповідальність за вашу частку, як тільки підкаже де і як ви можете поступити, даючи кілька варіантів розвитку подій і вселяючи думку, що тільки ви відповідальні за своє власне життя.

Якщо ж астролог видає остаточний вердикт вашого життя він уподібнюється простій ворожці, дає програму життя як якомусь біороботу. Альо людина тім-то і унікальна, що у неї є мислення, сила волі, щоб протистояти програмі і писати власну долю своїми руками.

Якщо вам дійсно не щастить в тій чи іншій області, хороший астролог просто підкаже де допускається помилка або порадить змінити поле діяльності, чи поміняти місце проживання, - тобто запропонує кілька варіантів, але остаточне рішення буде тільки за вами. Адже порядний астролог розуміє всю свою відповідальність не тільки за вашу долю, але і за свою. Високо духовна людина не може брати на себе роль вершителя доль, так як розуміє що карність і розплата не змусить себе чекати. Так як поняття кармічне покарання за минулі помилки владі значною в астрології.

Астрологія - це не тільки стародавня наука, але і багатовікова мудрість накопичена століттями і астролог являється тим мудрецем, аксакалом який спирається не тільки на накопичені знання, а й сам щось відкриває і досліджує в цьому постійно змінюючомуся світі.

Зараз багато астрологів (а також імениті) стикаються з проблемою точністю прогнозів, тільки у астролога-дослідника є можливість правильно оцінити ситуацію і щось припустити або попередити. Адже справжнє відомо тільки єдиному будь то: Бог, вищий розум або абсолют (кому що близько) і тому прирівнювати себе до нього є злочином у цьому або іншому житті. Тому не чекайте від астролога точного путівника по своїй долі. Головне це віра в себе, ну і звичайно любов до себе як великого творіння вищих сил.

Головна мета людини реалізувати свої здібності, потенціал в цьому світі і за принципом доміно реалізація відбудеться в усіх сферах життя. І тому при аналізі і трактування вашої карти астролог може підказати і допомогти в цьому.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Імплантація зубів: що вона... Основні поломки... 
Переглядів: 204
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен