Головна : Новини

Імплантація зубів: що вона собою являє

, 20:36
0 222

Імплантація - встановлення штучного кореня (іншими словами імплантату) в якості опори для коронки. Цей метод давно і дуже добре відпрацьований. Порівняно з мостами в імплантатах є наступне головна перевага - сусідні зуби не обтачиваются. Установка одного імплантату в стандартному варіанті найчастіше займає не більш ніж 30 хв.

Імпланти зазвичай встановлюють на місце тих зубів, які відсутні через десну в кістку. Потім через 3 місяці, на нижній, або через 5 місяців - на верхній щелепі (середньої тривалості) відбувається протезування на цих імплантатах. Весь цей час їх зовсім не видно в порожнині рота. Мінімальний термін служби будь-якого імпланта, на який лікарі розраховують при установці перебуває близько 10-12 років. Але це зовсім не означає, що після закінчення цього строку виникнуть проблеми, тому що майже 85% імплантатів завжди доживають до 25-річного віку. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви можете знайти на сайті: http://smile-experts.ru/spektr/keramicheskie-viniry.php.

У практиці багатьох відомих клінік використовують різні види імплантатів:

Alpha Dent (пр-ва Ізраїль). Відмінною рисою імплантів Alpha Dent є 3D-поверхня. Така поверхня сама по собі активна і гідрофільна, а також вона має виражену багаторівневу мікропористу структуру, і стимулює активне зростання кісткової тканини на всій поверхні імпланта. Крім цього - це найпопулярніший вид зубних імплантів у співвідношенні ціна-якість.

Blue Sky фірми Bredent (пр-ва Німеччина). Компанія Bredent успішно зарекомендувала себе на ринку стоматологічного обладнання. Імпланти Sky від Bredent гарантують німецька якість.

Straumann (пр-ва Швейцарія), є лідером на ринку імплантів. Імплантати Straumann встановлюють навіть при діабеті, гепатиті і т. д. На сьогодні вони кращі на світовому ринку імплантів.

Звичайно, ніщо не замінить свій здоровий зуб, але якщо нещасний випадок або ж якесь стоматологічне захворювання призвело до того, що загубився зуб, хочу, щоб ви знали, що існують якісні способи відновлення Вашої посмішки - це імпланти.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ