Головна : Новини

Артлайф - Молдова

, 13:23
0 1583

артлайф

У жовтні 2011 в Кишиневі пройшло офіційне відкриття Сервісного центру Артлайф - Молдова. У перший же день офіс, який зайняв ціле триповерхова будівля в центрі міста, відвідали кілька десятків бажаючих познайомитися з продукцією Компанії Артлайф.

Сьогодні в офісі стартували «Школи по продукту», презентації Компанії, клуби за схудненню, які проводяться під керівництвом професійних лікарів. А з листопада в офісі почав свою роботу постійний лікар - терапевт, який може не тільки проконсультувати щодо використання продукції Артлайф, але й провести первинну діагностику. Якщо ж клієнтові потрібно більш поглиблена або вузькоспеціалізована діагностика, то тут же йому випишуть направлення в медичний заклад, з яким представництво Артлайф уклало договір на надання медичних послуг. Але вже зараз у планах обладнання власної лабораторії для комплексної діагностики організму в приміщенні Сервісного центру.

Нагадуємо, що рік тому відбулося офіційне відкриття представництва Артлайф в Греції. Крім того році за результати 2011 року організація Партнерів Компанії в Індії переступила рубіж в 10 000 чоловік, відкрито центри в трьох нових штатах. Всього ж за підсумками минулого року в Росії і країнах СНД почали функціонувати більше 30 нових Сервісних центрів Артлайф.

Попереду - відкриття офіційного представництва Артлайф в Німеччині, яке відбудеться вже в самий найближчий час у Штутгарті. Слідкуйте за новинами на сайті Компанії!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ