Главная : Новости

Що таке псоріаз

, 01:39
0 2112

Псоріаз стоїть на одному з перших місць в дерматології і за кількістю хворих і по складності лікування. Не дивлячись на сучасні технології та можливість всебічно досліджувати хворого, лікарі досі ламають голову над тим, що ж є причиною псоріазу. Поки фахівці зійшлися в одній думці, що це - спадкове захворювання.


Лікування псоріазу

На даний момент у Москві використовується безпечна і ефективна методика доктора Мака Володимира Федоровича. Також про лікування псоріазу читайте на: http://psormak.ru/.

Що ж являє собою дана авторська методика? Більш ніж за 20 річний досвід боротьби з псоріазом, Володимир Федорович розробив методику, яка грунтується на застосуванні власної мазі (приготовленої за авторським рецептом, до складу якої входять більше тридцяти різних трав), нормалізація психоемоційного статусу пацієнта і очищаюча дезінтоксикаційна терапія рослинними препаратами.

Рекомендація Володимира Федоровича, НІКОЛИ не використовуйте гормональні мазі при лікуванні псоріазу! Будь-яке народне лікування псоріазу без участі фахівців може не тільки не дати необхідних позитивних результатів, але і сильно нашкодити організму. Тільки недавно стали писати і говорити про те, що нераціонально призначати гормональні препарати при псоріазі.

"... Глюкокортикоїди при звичайному псоріазі призначати недоцільно. Вони дають недостатній або тимчасовий ефект. Лікування навіть у відносно невеликих дозах супроводжується побічними явищами; рецидиви псоріазу після скасування препаратів нерідко протікають більш важко, іноді з розвитком еритродермії і пустульозних випипаній ..."

Академік РАМН Ю.К.Скріпкін

В Інституті Здорової Шкіри кожного пацієнта підбирають індивідуальне лікування, складене таким чином, щоб лікуючи одне, не шкодити іншому. Сукупна застосування фізичного впливу через мазь і психологічного (емоційний настрій пацієнта на одужання) дає свій позитивний результат в боротьбі з хворобою.
Інститут Здорової Шкіри

Здорові пацієнти - наша найкраща рекомендація! Висококваліфіковані фахівці Інституту Здорової Шкіри борються з псоріазом за унікальною методикою, розробленою головним лікарем, академіком РАМТН Володимиром Маком. Вона дозволяє повністю позбутися симптомів хвороби і домогтися стійкої ремісії!

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 103)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ