Головна : Новини

Що таке псоріаз

, 01:39
0 523

Псоріаз стоит на одному З ПЕРШИХ Місць в дерматології и за кількістю Хворов и по складності лікування. Чи не Дивлячись на сучасні технології та можлівість всебічно досліджуваті хворого, лікарі досі ламають голову над тим, що ж є причиною псоріазу. Поки фахівці зійшліся в одній думці, то багато - Спадкове захворювання.


Лікування псоріазу

Сейчас у Москві використовується безпечна и ефективна методика доктора Мака Володимира Федоровича. Такоже про лікування псоріазу читайте на:

Що ж являє собою дана авторська методика? Більш чем за 20 річний досвід Боротьба з псоріазом, Володимир Федорович розроб методику, яка грунтується на застосуванні власної мазі (пріготовленої за авторським рецептом, до складу якої входять более тридцяти різніх трав), нормалізація псіхоемоційного статусу пацієнта и очіщаюча дезінтоксікаційна терапія Рослин препаратами.

Рекомендація Володимира Федоровича, Ніколи НЕ використову гормональні мазі при лікуванні псоріазу! Будь-яке народне лікування псоріазу без участия фахівців может НЕ Тільки НЕ дати НЕобхідніх позитивних результатів, но и сильно нашкодіті організму. Тільки недавно стали писати и Говорити про ті, что нераціонально прізначаті гормональні препарати при псоріазі.

"... Глюкокортікоїді при звічайній псоріазі прізначаті недоцільно. Смороду дають недостатній або Тимчасовий ефект. Лікування даже у відносно невеликих дозах СУПРоводжується побічнімі явищем; рецидиви псоріазу после Скасування препаратів нерідко протікають більш Важко, іноді з розвитку ерітродермії и пустульозніх віпіпаній ... "

Академік РАМН Ю.К.Скріпкін

В Інстітуті здорової Шкіри шкірного пацієнта підбірають індивідуальне лікування, Складення таким чином, щоб лікуючі Одне, що не шкодітіІНШОМУ. Сукупна! Застосування фізічного впліву через мазь и психологічного (емоційній настрій пацієнта на одужання) дает свой позитивний результат в борьбе с хвороби.
Інститут здорової Шкіри

Здорові пацієнті - наша найкраща Рекомендація! Вісококваліфіковані фахівці Інституту здорової Шкіри борються з псоріазом за унікальною методикою, розроблення Головня лікарем, академіком РАМТН Володимиром Маком. Вона дозволяє Повністю позбутіся сімптомів хвороби и домогти стійкої ремісії!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ