Головна : Новини

Медицина в Стародавній Греції

, 22:54
0 515

Стародавня Греція як завжди є обитель творіння спільної історії всього людства, тому Вам не повинно здатися досить дивним саме те, що медицина також корінням від туди. Це зараз можна зайти на сайт і придбати необхідні вам препарати, а в стародавні часи в Греції различали 2 види медицини: храмова та світська, але можна підкреслити той факт, що релігія не настільки впливала на медицину, як, в порівнянні, в інших країнах.

Гіппократ а вважали видатним лікарем Греції, так як він пройшов школу індивідуального ремесла (острів Кос). Був він тоді в роду лікарів, самепро це стало причиною такої секретної життя самого Гіппократ а, адже це ремесло могло передаватися тільки від покоління і до покоління, при цьому секрети лікарів ніхто не повинен дізнатися. < br />
Гіппократ не один раз намагався зібрати саме всілякі важливі ме-діцінской спостереження, і просто привести їх у якусь звичайну систему і дати їм достатньо логічне і філософське обґрунтування. Твори, які часто   приписують саме йому, були запросто згруповані і в досить хорошому стані дійшли до нас саме у вигляді « Гіппократ ового збірника » на його рідному ж латинською мовою.

Історії про злих духів або ж що хвороба всього лише прояв божественної волі, Гіппократ не вірив і вважав що це   прояв безпосередньо життя самого організму, при цьому виявляються зміни матеріального субстрату. Сам Гіппократ вважав що ліки повинні приносити користь і лікувати від саме певної хвороби, яка вразила людини. А це значить що сама людина повинна пам'ятати саме свої ліки, які можуть йому допомогти, коли хвороба вирішить відвідати його знову.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ