здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медицина в Стародавній Греції

Квітень 02 2014

Стародавня Греція як завжди є обитель творіння спільної історії всього людства, тому Вам не повинно здатися досить дивним саме те, що медицина також корінням від туди. Це зараз можна зайти на сайт і придбати необхідні вам препарати, а в стародавні часи в Греції различали 2 види медицини: храмова та світська, але можна підкреслити той факт, що релігія не настільки впливала на медицину, як, в порівнянні, в інших країнах.

Гіппократ а вважали видатним лікарем Греції, так як він пройшов школу індивідуального ремесла (острів Кос). Був він тоді в роду лікарів, самепро це стало причиною такої секретної життя самого Гіппократ а, адже це ремесло могло передаватися тільки від покоління і до покоління, при цьому секрети лікарів ніхто не повинен дізнатися. < br />
Гіппократ не один раз намагався зібрати саме всілякі важливі ме-діцінской спостереження, і просто привести їх у якусь звичайну систему і дати їм достатньо логічне і філософське обґрунтування. Твори, які часто   приписують саме йому, були запросто згруповані і в досить хорошому стані дійшли до нас саме у вигляді « Гіппократ ового збірника » на його рідному ж латинською мовою.

Історії про злих духів або ж що хвороба всього лише прояв божественної волі, Гіппократ не вірив і вважав що це   прояв безпосередньо життя самого організму, при цьому виявляються зміни матеріального субстрату. Сам Гіппократ вважав що ліки повинні приносити користь і лікувати від саме певної хвороби, яка вразила людини. А це значить що сама людина повинна пам'ятати саме свої ліки, які можуть йому допомогти, коли хвороба вирішить відвідати його знову.

← Що таке псоріаз Діагноз цукровий діабет  
Переглядів: 335
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен