загрузка...
Главная : Новости

Безпека Ессенціале® Форте Н

, 10:43
0 536

ПечінкаПечінка нерідко називають головною біохімічною лабораторією організму, і з цим твердженням важко не погодитися. Печінка бере участь у величезній кількості процесів - від обміну речовин і утворення жовчі до знешкодження токсинів.

Якщо в роботі печінки трапився збій - від цього в тій чи іншій мірі постраждає весь організм. Однак печінку називають «мовчазним» органом, оскільки нерідко її захворювання протікають безсимптомно. Саме тому підтримувати здоров'я печінки необхідне до того, як проблеми стануть незворотними.

Але як вибрати необхідний для профілактики або лікування препарат? В першу чергу, потрібно порадитися з лікарем, а по-друге, звернути увагу на надійність, доведену ефективність ліків і можливі побічні прояви його дії.

На думку фахівців, в останні роки другу молодість в лікуванні захворювань печінки переживають есенціальні фосфоліпіди, що входять до складу «Ессенціале форте Н». Більш детально про препарат читайте на офіційному сайті: essentiale.ua.

Що собою являють есенціальні фосфоліпіди і як можуть допомогти роботі печінки?

Ессенціале® Форте НПерш, ніж відповісти на це питання, давайте уявимо печінку. Вона «виткана» з мільярдів клітин, одягнених в захисні оболонки - мембрани.

Кожна мембрана на 2/3 складається з фосфоліпідів, а саме вони є основним компонентом «Ессенціале форте Н». У разі порушення структурно-функціональної цілісності оболонок гепатоцитів есенціальні фосфоліпіди вбудовуються в пошкоджені ділянки і сприяють регенерації клітин, адже при хворобах печінки мають місце пошкодження оболонок печінкових клітин. Більш того, ЕФЛ володіють більшою ефективністю за рахунок знаходяться в них поліненасичених жирних кислот, що не виробляються в організмі. У цьому, як вважають фахівці, криється терапевтична перевага есенціальних фосфоліпідів, перед іншими фосфоліпідами. Вони стабілізують мембрани і таким чином допомагають зупинити загибель печінкових клітин і надмірне розростання сполучної тканини в органі.

«Ессенціале форте Н» - препарат відомий своєю ефективністю і надійністю. Фахівці провели понад 200 клінічних досліджень на есенціальних фосфоліпідах, частина яких було направлено на вивчення безпеки. Ці дослідження показали, що фосфоліпіди практично не мають протипоказань (за винятком дитячого віку і підвищеної чутливості до фосфатидилхоліну), і вкрай рідко дають легкі побічні ефекти. Препарат, на відміну від багатьох інших, дозволений до використання вагітними жінкам.

«Ессенціале форте Н» рекомендується при більшості захворювань печінки: хронічні гепатити, жирова дистрофія печінки, алкогольна хвороба печінки, і токсичні ураження.

Експериментально доведено, що «Ессенціале форте Н» сприяє відновленню клітин печінки, зменшує такі симптоми, як: підвищена стомлюваність, зниження апетиту та болі в правому підребер'ї.


Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 36)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ