Главная : Новости

Косметика Данне Монтегью Кинг (Danne)

, 14:58
0 2196
Професійна косметика Данне Монтегью Кинг (ДМК) - це високотехнологічний продукт, виготовлений із застосуванням інноваційних наукових розробок.
Формула лікування шкіри Danne успішно застосовується вже понад 20 років. В даний час у двох десятках країн світу існують науково -дослідні центри. Дані кошти косметології виробляються в США. Вже більше 40 років бренд
Danne займає міцну позицію серед косметологічних засобів для лікування проблем шкіри і користується популярністю у провідних зарубіжних косметологів. Тепер і українським покупцям стали доступні професійні засоби для лікування та догляду за шкірою! Косметологічні засоби Данне Монтегью Кинг ефективно протистоять процесу старіння, допомагають повернути втрачену молодість і пружність шкіри. Данне Монтегью Кинг - коли результат дійсно необхідний!
Косметологія
Препарати Danne відомі своїми активними діючими речовинами натуральних компонентів. Одні з яких - ферменти, що є природними природними каталізаторами і які становлять комплекси білкових молекул. Косметологічна програма Данн прискорює хімічні процеси в організмі, і дає можливість зберегти молодість клітин шкіри, уповільнити процеси старіння і виникнення зморшок:
Триступенева програма Danne - це очищення, відновлення, захист. У косметології така програма допомагає виконати наступні дії:
• очистити шкіру від відмерлих клітин;
• відновити живі клітини, постачити амінокислотами, жирами і вітамінами,
• забезпечити здоровий стан шкіри
• захистити шкіру від сонячного випромінювання та інших факторів зовнішнього середовища.
 
Препарати DANNE в косметології ефективні при таких проблемах шкіри:
- Вугрової хвороба (акне),
- Постакне,
- Суха, зневоднена шкіра,
- Вікові зміни,
- Гіперпігментація,
- Судинні порушення,
- У лікуванні целюліту,
- Реабілітації після лазерної шліфовки, мікродермабразії, пілінгів.
 
Для досягнення максимального ефекту професійне лікування в косметологічному салоні можна поєднувати з домашнім доглядом. Так, буде створено сприятливе середовище, оточена кислотної мантією, в якій Ваша шкіра зможе мати надійний захист і постійно оновлюватися.
Джерело: http://danne.org.ua
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 84)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ