загрузка...
Главная : Новости

Що таке ортодонтія?

, 22:36
0 533

Ортодонтія Ортодонтія - це розділ стоматології, присвячений вирівнюю зубів і виправлення прикусу. Відомо, що вже за 400 років до нашої ери люди намагалися вирівнювати зуби, про це свідчать знайдені записи Гіппократа. Невідомо, наскільки ефективними були спроби того часу, але сучасна ортодонтія показуємо приголомшливі результати. Велика скупченість і розрізненість зубів, піднебінні ікла, неправильне прорізування зубів, ущелина між фронтальними зубами - всі ці дефекти зубного ряду на сьогоднішній час можна легко виправити за допомогою брекет-систем.

Що таке брекет-система?

Брекети - це системи для виправлення прикусу і вирівнювання зубів, є мережею маленьких замків-лігатур, що прикріплюються до зубів, скріплених між собою регулюючою дугою. Дуга знаходиться в постійній напрузі, завдяки чому положення зубів вирівнюється. Такий основний принцип роботи всіх брекет-систем, але існують деякі відмінності. Носіння більшості брекет-систем передбачає регулярне відвідування стоматолога, який спостерігає за холодом вирівнювання і коригує натяг дуги. Інші ж брекети влаштовані за принципом саморегулюючої дуги, і відвідувати кабінет дантиста потрібно рідше, ніж в першому випадку.

Різноманіття лігатур для брекетів вражає: є і металеві, і пластикові, і керамічні, і невидимі сапфірові, і кольорові для дітей. Варто розповісти про кожен детальніше:

  • Класичний варіант - металеві лігатури з нікель-титанових сплавів. Деякі пацієнти вважають, що такі брекет-системи недостатньо естетично виглядають, однак, це спірне питання, а міцність цього матеріалу, безумовно, більша, ніж у будь-яких інших для брекет-систем;
  • Набагато краще виглядають металеві брекети із золотим напиленням, їх найчастіше вибирають дорослі люди;
  • Керамічні та сапфірові брекети забезпечують високі естетичні якості. Штучні сапфіри, використовувані для лігатур, мають той же показник заломлення світла, що і людська слина. Тому такі брекети практично непомітні на зубах;
  • Брекети для дітей досить часто роблять кольоровими, дитина не соромиться і носить їх практично як прикраса.

Які брекети б ви не вибрали - це правильне рішення, адже рівні зуби - найважливіший елемент красивої посмішки!

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ