Головна : Новини

Що таке ортодонтія?

, 22:36
0 243

Ортодонтія - це розділ стоматології, присвячений вирівнюю зубів і виправлення прикусу. Відомо, що вже за 400 років до нашої ери люди намагалися вирівнювати зуби, про це свідчать знайдені записи Гіппократа. Невідомо, наскільки ефективними були спроби того часу, але сучасна ортодонтія показуємо приголомшливі результати. Велика скупченість і розрізненість зубів, піднебінні ікла, неправильне прорізування зубів, ущелина між фронтальними зубами - всі ці дефекти зубного ряду на сьогоднішній годину можна легко виправити за допомогою брекет-систем. До речі, одні з найкращих послуги ортодонта в Краснодарі надають в "Краснодарському медичному центрі": .

Що таке брекет-система?

Брекети - це системи для виправлення прикусу і вирівнювання зубів, є мережею маленьких замків-лігатур, що прикріплюються до зубів, скріплених між собою регулюючою дугою. Дуга знаходиться в постійній напрузі, завдяки чому положення зубів вирівнюється. Такий основний принцип роботи всіх брекет-систем, але існують деякі відмінності. Носіння більшості брекет-систем передбачає регулярне відвідування стоматолога, який спостерігає за холодом вирівнювання і коригує натяг дуги. Інші ж брекети влаштовані за принципом саморегулюючої дуги, і відвідувати кабінет стоматолога потрібно рідше, ніж у першому випадку.

Різноманіття лігатур для брекетів вражає: є і металеві, і пластикові, і керамічні, і невидимі сапфірові, і кольорові для дітей. Варто розповісти про кожен детальніше:

  • Класичний варіант - металеві лігатури з нікель-титанових сплавів. Деякі пацієнти считают, що такі брекет-системи недостатньо естетично виглядають, однак, це спірне питання, а міцність цього матеріалу, безумовно, більша, ніж у будь-яких інших для брекет-систем;
  • Набагато краще виглядають металеві брекети із золотим напиленням, їх найчастіше вибирають дорослі люди;
  • Керамічні та сапфірові брекети забезпечують високі естетичні якості. Штучні сапфіри, використовувані для лігатур, мають тієї ж показник заломлення світла, що і людська слина. Тому такі брекети практично непомітні на зубах;
  • Брекет для дітей досить часто роблять кольоровими, дитина не соромиться і носити їх практично як оздоба.

Які брекети б ви не вибрали - це правильне рішення, адже рівні зуби - найважливіший елемент красивої посмішки!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ